Collaboration

Způsob, jakým lidé uvnitř mezi sebou komunikují a spolupracují, může být díky moderním technologiím mnohem efektivnější a zároveň příjemnější. Videokonferenční nástroje dovolují stavět větší týmy napříč různými lokalitami a spolu s dalšími moderními komunikačními technologiemi podporují mobilitu zaměstnanců a tím i jejich loajalitu.

Pomůžeme s:

  • konzultací
  • analýzou aktuálního stavu
  • ověřením funkčnosti
  • implementací
  • proškolením

Řešení pro komunikace od ALEFího týmu:

Naší výhodou je hluboká znalost síťového prostředí, které umíme skloubit s programátorskými dovednostmi a zkušenostmi.

Videokonference, instant a business messaging nebo jiné způsoby komunikace jsou dnes samozřejmostí nejenom na počítačích ale i na mobilních zařízeních. To vám dává velkou volnost ve vašem pracovním životě. Collaboration řešení umíme dodávat i ve formě služby.

Naše systémy fungují v místech s kritickým provozem, kde může být každý problém draze vykoupen – i to je důkazem kvality naší práce.

Za svou práci ručíme a případné problémy řešíme ihned. Servis 24/7 poskytujeme nejen na technologie samotné, ale zároveň na integraci komunikačních řešení do vašeho firemního prostředí.

„Videokonferenční technologie představují postupnou, ale výraznou změnou ve způsobu, jakým pracujeme. Pro ty, kdo o tuto výhodu přijdou, je to podobné, jako by namísto využívání dopravních prostředků měli jen chodit pěšky. “ Miroslav Vodolan