Aktuality

Produkt

Typ

Technologie

Zrušit filtr

Přestěhovali jsme se - od Dubna v Karlíně !

Od dubna 2018 můžete navštívit ALEF v nových atraktivních prostorách Butterfly v pražském Karlíně.

AWS Consulting Partner News

Alef Nula poskytuje z pozice „AWS Consulting Partner” poradenství a expertízu se silnou přidanou hodnotou v oblasti hybrid IT & public cloudu, tzn. propojení technologií, které našim zákazníkům dlouhodobě dodáváme (Cisco, NetApp, F5, Flowmon atd.) s public cloudem Amazon Web Services. To vše pro maximální zákaznický užitek, flexibilitu a cenovou optimalizaci Vašeho IT. 

Cybersecurity inkubátor 3

Cybersecurity inkubátor je 3. ročník úspěšného studentského vzdělávacího programu. Startujeme již v březnu 2018! Mise inkubátoru je velice jednoduchá. Už dlouho hledáme nadšence z řad studentů, kterým můžeme předat IT dovednosti. Proto jsme se rozhodli vytvořit „uvolněné“ semináře, kde se nejenom můžete dozvědět novinky ze světa Cyber Security, poznat mistry oboru IT bezpečnosti, vidět příklady z reálné praxe, ale i najít svojí vlastní cestu do budoucna.

REGISTRACE ZDE!

ALEF Inspirace 2018

Již třetí ročník ALEF Inspirace 2018 přinese nejen nové prostory Hotelu Duo, ale i skvělé řečníky a spoustu zajímavých novinek a případových studií z oblasti kybernetické bezpečnosti, internetu věcí, hybridních datových center či digitální síťové architektury (DNA). Zároveň máte možnost se potkat s dalšími kolegy z oboru, kterých bylo v loňském roce 250. Neváhejte se k nám letos přidat, kapacity jsou omezené. Těšíme se na Vás 4.4.2018Hotelu Duo.

"Let's talk about OSSTMM"

Již 14.12.2017 bude Pete Herzog, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti ISECOM, v rámci BrightTalkového webináře hovořit o metodice bezpečnostního testování OSSTMM.

Amazon Web Services

Amazon Web Services je globální leader v oblasti Public Cloudu, který poskytuje IT platformu (IaaS, PaaS nebo SaaS) s širokou škálou specifických služeb (OS, DB, APP apod.) a fakticky neomezenými možnostmi v oblasti výpočetního výkonu a úložiště. 

První účast českého národního týmu na Evropském finále kybernetické soutěže ECSC 2017

Evropské finále kybernetické soutěže ECSC 2017 je u konce a český národní tým se umístil na 13. místě!

ALEF novým partnerem CompTIA a ISECOM

Autor: Andrea Konopásková

ALEF se stal novým partnerem společností CompTIA a ISECOM. 

Safetica

Chraňte svá data před zneužitím a získejte přehled o firmě