Aktuality

Produkt

Typ

Technologie

Zrušit filtr

Amazon Web Services

Amazon Web Services je globální leader v oblasti Public Cloudu, který poskytuje IT platformu (IaaS, PaaS nebo SaaS) s širokou škálou specifických služeb (OS, DB, APP apod.) a fakticky neomezenými možnostmi v oblasti výpočetního výkonu a úložiště. 

První účast českého národního týmu na Evropském finále kybernetické soutěže ECSC 2017

Evropské finále kybernetické soutěže ECSC 2017 je u konce a český národní tým se umístil na 13. místě!

ALEF novým partnerem CompTIA a ISECOM

Autor: Andrea Konopásková

ALEF se stal novým partnerem společností CompTIA a ISECOM. 

Safetica

Chraňte svá data před zneužitím a získejte přehled o firmě

SPECIÁL Forbes: Like a Boss

Jak co nejlépe zvládnout různé druhy meetingů, a být tak šéf, který neobírá sebe ani ostatní o čas a energii.

Jak splnit Standard konektivity škol

V průběhu roku 2016 byly v rámci IROP vyhlášeny výzvy č. 32 a č. 33 pro střední a vyšší odborné školy a výzvy č. 46 a č. 47 pro základní školy. Pokud patříte k těm, kteří prošli celým procesem od vyhodnocení podmínek a parametrů výzvy přes sestavení projektové dokumentace až k podání žádosti o dotaci, jistě víte, že součástí těchto výzev byla také možnost zajištění vnitřní konektivity školy a připojení k internetu.

ALEF NULA opět obhájil Cisco Specializace

Opětovné získání certifikací Cisco Advanced Video Specialization a Cisco Advanced Enterprise Networks Architecture je dalším potvrzením schopnosti týmu ALEF NULA poskytovat kvalitní a technicky sofistikovaná zákaznická řešení postavená na produktech společnosti Cisco.

Cyber Security 2017

Odborná konference zaměřená na kybernetickou bezpečnost a je určena IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu a všem, kteří chtějí získat rozšířenou představu o aktuálních bezpečnostních problémech a rizicích v IT spolu s možnostmi efektivní cesty ke snížení těchto rizik.

ALEF Inspirace 2017

Již druhý ročník ALEF Inspirace 2017 přinese diskusi k aktuálním trendům v oblasti security, datových centrech, wifi, mobility, collaboration a nově také internetu věcí. Prostřednictvím našich odborníků budeme sdílet také aktuální zkušenosti z praxe.

PF 2017

Vážení obchodní partneři,

v letošním roce si Vám dovolujeme popřát za celý ALEFí tým prostřednictvím našich business development manažerů. Ti jsou tu pro Vás v oblastech datových center, security, mobility, wifi a collaboration.