Díky unikátní platformě Cisco Webex si můžete s kolegy psát, posílat soubory, vidět a slyšet se a sdílet potřebné podklady s možností jejich editace bez omezení toho, kde se právě nacházíte.

Webex Meetings Webex Teams Webex zařízení Webex volání

Webex je jediná platforma, která umí nabídnout ucelené řešení jak pro mobilní zařízení, tak pro počítače, hlavně ale pro zasedací místnosti jakékoliv velikosti.

Co je naším cílem v rámci služby Cloud?

  • Poznat vaši každodenní rutinu a úkoly a navrhnout nejlepší možné řešení pro jakoukoliv situaci, kterou řešíte.
  • Přizpůsobit řešení a uživatelské scénáře jednotlivým oddělením, které mají často velmi rozdílné potřeby.
  • Poskytnout vám možnost vyzkoušení si navrhovaného řešení prostřednictvím Proof of Concept.
  • Bezproblémově nainstalovat a proškolit administrátory i koncové uživatele služby, aby byli schopní bez problémů plnit své úkoly a běžné činnosti.
  • Analyzovat využití a hledat způsoby, jak co nejlépe vylepšit scénáře použití služeb i s možností integrace do existujících aplikací.

Cisco Webex nástroje

Nej… pracovní prostor
Webex Teams

Jste přehlcení hromadami e-mailů? Hledáte pracovní informace na 10 různých místech? Máte omezené nástroje pro spolupráci? Musíte přizpůsobovat svoje pracovní návyky? S Webex Teams to vše odpadá. Tvořte a spolupracujte kdykoliv, kdekoliv, z libovolného zařízení, jako kdybyste byli všichni v jedné místnosti. Sdílejte, kreslete, anotujte, pište si, schůzujte. Jednoduchost je pro nás prioritou.

Podpořte spolupráci
Webex zařízení

Existuje jediné zařízení, které zajistí všechny funkce potřebné v zasedací místnosti? Ano! Připojovaní do schůzek, hovorů nebo sdílení obsahu nebylo nikdy jednodušší. Potřebujete si kreslit? Chcete použít mobil jako ovládání? Už žádné kabely. Žádné složité vytáčení hovorů, nastavování kamer nebo mikrofonu. Jednoduchost našich zařízení předčí vaše očekávání. Nic není problém. Naše kompletní portfolio pro malé zasedací místnosti i velké promítací sály dokáže nabídnout stejnou, příjemnou uživatelskou zkušenost.

 

Nejuniverzálnější schůzka
Webex Meetings

Nebaví vás trávit čas řešením komplikací při snaze připojit se do virtuální schůzky? Stává se vám, že nevíte, jak se ke konkrétní platformě připojit? U nás stačí pouze jednou kliknout. Realizujte online schůzku snadno a bezpečně odkudkoliv a kdykoliv. Kvalita propojení vám navíc umožní stejnou zkušenost, jako byste se s partnerem nebo kolegou setkali osobně. Nabízíme nejuniverzálnější možnost připojení do schůzky z mnoha platforem.

Je libo hovor?
Webex volání

Nedílnou součástí řešení pro spolupráci musí být volání. Chcete volat bez nutnosti vlastnit svojí telefonní ústřednu? Nebo chcete naopak propojit svoji ústřednu s řešením pro teamovou spolupráci a schůzky včetně zasedacích místností? Máme pro vás řešení.


Naše mise: spolupracujete kdekoliv a kdykoliv.

Objednejte si a vyzkoušejte výhody řešení Cisco Webex Teams!

Vyzkoušejte funkce komplexní a bezpečné platformy pro týmovou spolupráci Cisco Webex Teams.

  • Organizování video schůzek
  • Bezpečné odesílání zpráv
  • Sdílení souborů
  • Vytváření prostoru nejen pro pracovní týmy
  • Přístup kdykoliv a odkudkoliv (počítač, mobil, tablet)

Vyplňte formulář a vyzkoušejte si Cisco Webex Teams na vlastní kůži.

OBJEDNÁVKA

Pro získání licence zdarma nám zanechte Vaše údaje a my Vás budeme kontaktovat. Děkujeme!

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.