Žijeme v době informační civilizace a v závislosti na informačních technologiích. Jejich bezpečnost tak pro nás má větší význam než kdy dřív. Pomocí security strategie vám pomůžeme chránit přítomnost, poučit se z toho, co bylo a předvídat to, co by mohlo nastat.

Co vám nabízíme?

  • Poradenství
  • Implementaci bezpečnostních opatření
  • Zvládání bezpečnostních incidentů
  • Testování bezpečnosti
  • Vzdělávání

Funkční bezpečnostní systém od týmu ALEF

Naší předností je schopnost spojit dva často obtížně slučitelné pohledy na bezpečnost: technický a procesní. Díky schopnostem rozsáhlého týmu zkušených specialistů je pro nás zvládnutí obou těchto rolí samozřejmostí. Výsledkem jsou bezpečnostní doporučení, která dávají smysl jak lidem v IT, tak těm, kteří mají na starosti firemní procesy.

Zakládáme si na preciznosti. Analýzy, které provádíme, jsou opravdu detailní. Kromě formálního splnění security požadavků nás zajímá především to, jestli jsou bezpečnostní opatření opravdu funkční.

Nezískáte od nás bezejmená unifikovaná doporučení. Každá IT infrastruktura je jedinečná a tedy i řešení její bezpečnosti má svá specifika. Při práci zohledňujeme byznys zákazníka, kterému se především snažíme porozumět. Jedině tak můžeme připravit doporučení na míru, která budou řešit přesně to, co je třeba.

Co o bezpečnosti firemního IT říká specialista Petr Vácha?

„Při svých doporučeních respektujeme myšlenku, že výše investic do zabezpečení by měla reflektovat hodnotu chráněných informací. Zároveň ale musí být bezpečnostní opatření funkční a ne jen pouhá formalita.“

Petr Vácha