Síťová infrastruktura

Síťová infrastruktura je základním kamenem ICT. Moderní síťové prvky mají potenciál změnit nejen způsob fungování vaší počítačové sítě, ale i byznysu. Lepší provozní parametry usnadní řadu procesů ve firmě, možnost integrace s nejnovějšími technologiemi zase přináší nové pracovní postupy, které zpříjemní a zefektivní každodenní práci vás i vašich zaměstnanců.

Service Provider

S čím vám můžeme pomoci?

  • Konzultace
  • Analýza aktuálního stavu
  • Ověření funkčnosti
  • Implementace
  • Proškolení

Tým ALEF staví sítě odjakživa

Stáli jsme u počátku budování sítí v Česku, za jejich základ považujeme především kvalitní design. Jen tak lze zajistit její bezproblémový provoz po dlouhé roky, minimální nároky na údržbu i schopnost přizpůsobovat se bez zbytečných nákladů proměnám podnikání.

Naší největší výhodou jsou špičkoví odborníci. Zaměstnáváme 10 % všech specialistů v ČR s nejvyšším certifikátem pro síťaře – CCIE. Dovednosti a znalosti našeho týmu jsou na takové úrovni, že sítě nejen stavíme, ale další odborníky pro trh také školíme.

Díky těmto zkušenostem jsme schopní pokrýt celý životní cyklus sítí od návrhu přes implementaci, testování, optimalizaci až po správu sítě. Síťařské „řemeslo“ známe do detailu a proto umíme provádět podrobné analýzy stávajících sítí a inovovat je tak, aby nejen odpovídaly současným potřebám, ale byly připravené i na budoucí výzvy. Kvalitní dokumentace k sítím, které stavíme, je samozřejmostí, zajišťujeme tím dlouhodobou kontinuitu v jejich využívání. V případě nutnosti servisních zásahů či optimalizace pak jde vše hladce, bez omezení a zbytečných výdajů.

Co o sítích říká specialista Dalibor Nauš?

„Při výběru síťového řešení zvažujte nejen cenu, ale i jeho vlastnosti. Co ušetříte při nákupu, to se zpravidla odrazí v dražším provozu. Vezměte v úvahu jak provozní náklady, tak dlouhodobý plán rozvoje sítě i společnosti. S klientem vždy před návrhem sítě tyto otázky diskutujeme a v případě potřeby připravíme také proof of concept.“

Dalibor Nauš