Máme pro Vás Cisco SKLADEM

Nečekejte na vybrané produkty Cisco!
V ALEF pro Vás máme širokou nabídku produktů skladem.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Cisco skladem

Tento automaticky generovaný report se aktualizuje každou hodinu. 


Hledám:

Part number:

Part number Popis Množství skladem
(ks)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů do 4 týdnů do 8 týdnů do 12 týdnů
CS-BARPRO-K9 Cisco Room Bar Pro, First Light 0 1 0 0 0
ACS-1100-RM-19= Cisco 1100 Series Router Rackmount Wallmount Kit 0 0 8 0 0
AIR-ANT5114P2M-N= 5 GHz 14 dBi Directional Antenna , 2 port , N connectors 1 0 0 0 0
ACS-1100-RM2-19= Cisco 1100 Series Router Rackmount 2 Wallmount Kit 14 0 0 0 5
NCS-950W-DCFW= NCS 5500 DC 950W Power Supply Port-S Intake / Front-to-back 16 0 0 0 0
ACS-900-RM-19= 19 inch Rackmount Kit for ISR 900 Series Routers 0 0 0 4 0
C1300-24T-4X Catalyst 1300 24-port GE, 4x10G SFP+ 2 0 0 0 0
AIR-ANT2524DW-R= 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC 184 0 50 50 0
N9K-C93600CD-GX Nexus 9300 with 28p 100G and 8p 400G 0 1 0 1 0
AIR-ANT2524DW-RS= 2.4GHz 2 dBi/5GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC, Self ID 0 24 0 0 0
C9120AXI-A C9120AX Internal 802.11ax 4x4:4 MIMO,IOT,BT5,mGig,USB,RHL 20 0 0 0 0
AIR-ANT2566P4W-R= 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant., 4-port, RP-TNC 1 0 0 0 0
CS-BAR-T-C-K9 Carbon Cisco Webex Room Bar w/Table Stand Navigator 0 0 1 0 0
AIR-MNT-ART1= Vert. pole/wall mount Kit for Catalyst 9124AX w/ tilt adjust 0 4 0 0 0
C9130AXI-A Cisco Catalyst 9130AX Series 20 0 0 0 0
AIR-MNT-VERT1= Vertical pole/wall mounting kit for Catalyst APs 6 5 0 0 0
FPR3105-NGFW-K9 Cisco Secure Firewall 3105 NGFW Appliance, 1U 0 0 1 0 0
AIR-PWRINJ6= Power Injector (802.3at) for Aironet Access Points 36 0 5 10 0
4G-AE015-R= Single Unit antenna Extension Base (15 foot cable included) 0 10 0 0 0
ATA191-3PW-K9 191 Analog Telephone Adapter for MPP 0 2 1 3 0
CS-BARPRO-CAMCOV= Camera Cover for Room Bar Pro - SPARE 0 2 0 0 0
C1000-16FP-2G-L Catalyst 1000 16port GE, Full POE, 2x1G SFP 5 0 5 0 0
SSD-240G= Cisco pluggable USB3.0 SSD storage 6 0 0 0 0
C1000-16P-2G-L Catalyst 1000 16port GE, POE, 2x1G SFP 3 2 4 0 0
CMPCT-DIN-MNT= DIN Rail Mount For 3560-CX and 2960-CX Compact Switch 1 0 0 0 0
C1000-16T-2G-L Catalyst 1000 16port GE, 2x1G SFP 5 0 0 0 0
IE-3300-8T2S-E Catalyst IE3300 with 8 GE Copper and 2 GE SFP, Modular, NE 5 0 0 0 0
C1000-24FP-4G-L Catalyst 1000 24port GE, Full POE, 4x1G SFP 2 5 2 3 0
CW9164I-E Catalyst 9164I AP (W6E, tri-band 4x4) w/Reg-E 46 0 0 10 0
C1000-24P-4G-L Catalyst 1000 24port GE, POE, 4x1G SFP 50 0 0 0 0
CW9166I-E Catalyst 9166I AP (W6E, tri-band 4x4, XOR) w/Reg-E 55 0 0 30 0
C1000-24P-4X-L Catalyst 1000 24 port GE, POE, 4 x 10G SFP 5 0 2 0 5
GR12-HW-EU Meraki GO - Dual-band, 802.11ax Wifi 6 2x2:2 MU MIMO 4 0 0 2 0
C1000-24T-4X-L Catalyst 1000 24 port GE, 4x10G SFP 19 0 0 0 0
C9200L-48PL-4G-A Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 1G, NW Advantage 9 0 0 0 0
C1000-48P-4G-L Catalyst 1000 48port GE, POE, 4x1G SFP 0 15 0 12 0
N9K-C93180YC-FX3H Nexus 9300 24p 1/10/25G, 6p 40/100G, MACsec,SyncE 0 1 0 0 1
C1000-48P-4X-L Catalyst 1000 48 port GE, POE, 4x10G SFP 3 0 0 0 0
CS-KIT-EQ-K9 Room Kit EQ w/Codec EQ, Quad Cam in First Light (White) 1 0 0 0 0
C1000-48T-4X-L Catalyst 1000 48port GE, 4x10G SFP 10 0 0 0 0
CS-MIC-ARRAY-T= Cisco Microphone Array for table and Webex Rooms Spare 0 2 0 0 0
C1000-8FP-2G-L Catalyst 1000 8port GE, Full POE, 2x1G SFP 4 2 3 2 0
GLC-T-RGD= 1000Base-T SFP, Industrial Temp 0 3 0 0 0
C1000-8P-2G-L Catalyst 1000 8port GE, POE, 2x1G SFP 19 0 15 10 0
C1200-8T-D Catalyst 1200 8-port GE, Desktop, Ext PS, PoE Input 20 0 0 0 0
C1000-8P-E-2G-L Catalyst 1000 8port GE, POE, Ext PS, 2x1G SFP 0 0 0 1 0
C1000-8T-2G-L Catalyst 1000 8 port GE, 2x1G SFP 29 0 0 0 0
C1111-4P ISR 1100 4 Ports Dual GE WAN Ethernet Router 16 0 5 0 0
C1111-4PLTEEA ISR 1100 4P Dual GE Ethernet w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA 9 0 0 2 0
C1111-8P ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router 18 0 0 25 0
C1111-8PLTEEA ISR 1100 8P Dual GE SFP Router w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA 8 0 0 0 0
C1111X-8P ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router w 8G Memory 2 0 0 0 0
C1116-4PLTEEA ISR1100 4P DSL Annex B/J Router w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA 3 0 0 0 0
C1121-4P ISR 1100 4P Dual GE SFP Router 3 5 2 3 0
C1161-8P ISR 1100 8P Dual GE SFP Higher Perf Router 0 2 0 0 0
C8200-1N-4T Cisco Catalyst C8200-1N-4T Router 4 1 4 2 0
C8300-1N1S-4T2X Cisco Catalyst C8300-1N1S-4T2X Router 0 0 0 2 0
C8300-1N1S-6T Cisco Catalyst C8300-1N1S-6T Router 0 3 0 2 0
C9105AXI-E Cisco Catalyst 9105AX Series 2 42 30 50 0
C9115AXE-E Cisco Catalyst 9115AX Series 0 3 0 10 0
C9115AXI-E Cisco Catalyst 9115AX Series 0 0 0 30 0
C9115AXI-EWC-E Cisco Embedded Wireless Controller on C9115AX Access Point 0 3 2 5 0
C9120AXE-E C9120AX External 802.11ax 4x4:4 MIMO,IOT,BT5,mGig,USB,RHL 89 0 0 50 0
C9120AXI-E C9120AX Internal 802.11ax 4x4:4 MIMO,IOT,BT5,mGig,USB,RHL 102 0 30 55 0
C9124AXI-E Wi-Fi 6 Outdoor AP, Internal Ant, -E Regulatory Domain 9 3 0 0 0
C9130AXI-E Cisco Catalyst 9130AX Series 24 0 0 0 0
C9200-24P-A Catalyst 9200 24-port PoE+, Network Advantage 0 4 2 4 0
C9200-24P-E Catalyst 9200 24-port PoE+, Network Essentials 13 0 0 0 0
C9200-24T-E Catalyst 9200 24-port data only, Network Essentials 5 0 3 7 0
C9200-48P-A Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Advantage 7 0 0 4 0
C9200-48P-E Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Essentials 0 4 0 0 0
C9200-48PL-E Catalyst 9200 48-port Partial PoE+, Network Essentials 0 1 0 0 0
C9200-48T-E Catalyst 9200 48-port data only, Network Essentials 3 0 3 0 0
C9200L-24P-4G-E Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 1G, Network Essentials 45 0 0 10 0
C9200L-24P-4X-E Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials 9 5 2 4 0
C9200L-24T-4G-A Catalyst 9200 24-port data only, 4 x 1G, Network Advantage 2 0 0 0 0
C9200L-24T-4G-E Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 1G, Network Essentials 0 32 0 0 0
C9200L-24T-4X-E Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 10G ,Network Essentials 7 15 5 5 0
C9200L-48P-4G-A Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 1G, Network Advantage 2 0 0 0 0
C9200L-48P-4G-E Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 1G, Network Essentials 5 0 0 0 0
C9200L-48P-4X-E Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials 18 0 15 20 0
C9200L-48PL-4G-E Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 1G, NW Essentials 4 0 0 6 0
C9200L-48PL-4X-E Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 10G, NW Essentials 6 0 0 5 0
C9200L-48T-4G-E Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 1G, Network Essentials 0 10 0 9 0
C9200L-48T-4X-E Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 10G ,Network Essentials 40 0 5 5 0
C9200L-STACK-KIT= Cisco Catalyst 9200L Stack Module 95 0 0 54 0
C9200-NM-4G= Catalyst 9200 4 x 1G Network Module 5 10 2 5 0
C9200-NM-4X= Catalyst 9200 4 x 10G Network Module 12 0 5 5 0
C9200-STACK Catalyst 9200 Stack Module 252 0 0 128 0
C9200-STACK-KIT= Cisco Catalyst 9200 Stack Module 32 0 0 10 0
C921-4P Cisco 900 Series Integrated Services Routers 0 0 0 4 0
C926-4P Cisco 926 VDSL2/ADSL2+ over ISDN and 1GE Sec Router 3 0 0 0 0
C926-4PLTEGB GE VDSL2/ADSL2+ over ISDN (non-US) 4G LTE / HSPA+ 7 0 5 0 0
C927-4PMLTEGB GE VDSL2/ADSL2+ Annex Mover POTS 4G LTE / HSPA+ 1 0 0 0 0
C9300-24P-A Catalyst 9300 24-port PoE+, Network Advantage 1 5 0 2 0
C9300-24P-E Catalyst 9300 24-port PoE+, Network Essentials 3 0 0 0 0
C9300-24S-E Catalyst 9300 24 GE SFP Ports, modular uplink Switch 2 0 0 0 0
C9300-24T-A Catalyst 9300 24-port data only, Network Advantage 5 5 2 10 0
C9300-24T-E Catalyst 9300 24-port data only, Network Essentials 2 0 4 6 0
C9300-48P-E Catalyst 9300 48-port PoE+, Network Essentials 5 0 12 0 0
C9300-48T-A Catalyst 9300 48-port data only, Network Advantage 4 0 4 3 0
C9300-48T-E Catalyst 9300 48-port data only, Network Essentials 10 0 0 0 0
C9300L-24P-4G-E Catalyst 9300L 24p PoE, Network Essentials ,4x1G Uplink 8 0 0 0 0
C9300L-24P-4X-E Catalyst 9300L 24p PoE, Network Essentials ,4x10G Uplink 3 3 0 5 0
C9300L-24T-4G-E Catalyst 9300L 24p data, Network Essentials ,4x1G Uplink 2 0 0 0 0
C9300L-24T-4X-A Catalyst 9300L 24p data, Network Advantage ,4x10G Uplink 0 0 3 0 0
C9300L-48P-4X-E Catalyst 9300L 48p PoE, Network Essentials ,4x10G Uplink 6 0 0 0 0
C9300L-48T-4X-E Catalyst 9300L 48p data, Network Essentials ,4x10G Uplink 0 2 0 2 0
C9300L-STACK Catalyst 9300L Stack Module 72 0 0 0 0
C9300L-STACK-KIT= Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit 38 0 0 0 0
C9300-NM-2Y= Catalyst 9300 2 x 25GE Network Module, spare 2 0 2 2 0
C9300-NM-4G= Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module, spare 0 0 1 2 0
C9300-NM-8X= Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module, spare 12 0 20 10 0
C9300X-12Y-A Catalyst 9300X 12x25G Fiber Ports, modular uplink Switch 2 0 0 0 0
C9300X-NM-8Y= Catalyst 9300 8 x 10G/25G Network Module SFP+/SFP28 0 3 3 0 0
C9800-40-K9 Cisco Catalyst 9800-40 Wireless Controller 2 0 0 1 0
C9800-AC-750W-R= Cisco Catalyst 9800-40 750W AC Power Supply, Reverse Air 1 0 0 0 0
C9800-L-C-K9 Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller_Copper Uplink 2 1 0 0 0
C9800-L-F-K9 Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller_Fiber Uplink 3 0 1 2 0
C9800L-RMNT= Spare C9800 Wireless Controller Rack Mount Tray 4 0 0 0 0
CAB-ACA AC Power Cord (Australia), C13, AS 3112, 2.5m 7 0 0 0 0
CAB-ACSA AC Power Cord (South Africa), C13, BS 546, 1.8m 7 0 0 0 0
CAB-ACU AC Power Cord (UK), C13, BS 1363, 2.5m 18 0 0 0 0
CAB-ADSL-RJ11= ADSL cable straight RJ11 3 10 0 0 0
CAB-CONSOLE-RJ45= Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F 5 5 0 0 0
CAB-CONSOLE-USB= Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B 0 2 0 0 0
CAB-ETH-S-RJ45= Yellow Cable for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 6 feet 0 3 0 0 0
CAB-HDMI-MUL4K-9M= Cisco Multi-head Cable 9 meters (4K, USB-C, HDMI, miniDP) 3 0 0 0 0
CAB-MIC-EXT-J= Extension cable for Table Mic (9m/29ft) with Jack plug 8 0 0 0 0
CAB-PRES-2HDMI-GR= Presentation cable 8m GREY HDMI 1.4b (W/ REPEATER) 3 0 0 0 0
CAB-SPWR-150CM= Catalyst Stack Power Cable 150 CM Spare 15 0 0 0 0
CAB-SPWR-30CM= Catalyst Stack Power Cable 30 CM Spare 47 0 2 0 0
CAB-TA-IT Italy AC Type A Power Cable 2 0 0 0 0
CAB-TA-NA North America AC Type A Power Cable 3 0 0 0 0
CBS110-16T-EU CBS110 Unmanaged 16-port GE 3 0 0 0 0
CBS110-8T-D-EU CBS110 Unmanaged 8-port GE, Desktop, Ext PS 5 10 0 0 0
CBS220-24T-4G-EU CBS220 Smart 24-port GE, 4x1G SFP 1 0 0 0 0
CBS220-48T-4G-EU CBS220 Smart 48-port GE, 4x1G SFP 2 2 0 0 0
CBS220-8T-E-2G-EU CBS220 Smart 8-port GE, Ext PS, 2x1G SFP 2 0 0 0 0
CBS250-16T-2G-EU CBS250 Smart 16-port GE, 2x1G SFP 0 0 2 0 0
CBS250-24PP-4G-EU CBS250 Smart 24-port GE, Partial PoE, 4x1G SFP 0 3 0 0 0
CBS250-48P-4G-EU CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4x1G SFP 5 0 0 0 0
CBS250-8T-D-EU CBS250 Smart 8-port GE, Desktop, Ext PSU 0 0 7 0 5
CBS350-24P-4G-EU CBS350 Managed 24-port GE, PoE, 4x1G SFP 6 2 0 0 0
CBS350-24T-4G-EU CBS350 Managed 24-port GE, 4x1G SFP 6 0 0 0 0
CBS350-48P-4X-EU CBS350 Managed 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+ 4 0 2 3 0
CBS350-8S-E-2G-EU CBS350 Managed 8-port SFP, Ext PS, 2x1G Combo 0 2 0 0 0
CBS350-8T-E-2G-EU CBS350 Managed 8-port GE, Ext PS, 2x1G Combo 11 0 0 0 0
CP-7821-K9= Cisco UC Phone 7821 27 50 10 20 0
CP-7841-K9= Cisco UC Phone 7841 17 40 20 40 0
CP-8800-A-KEM= 8800 Series Audio KEM, 28 Button 11 0 5 5 0
CP-8811-K9= Cisco IP Phone 8811 Series 46 0 10 30 0
CP-8841-K9= Cisco IP Phone 8841 33 0 0 25 0
CP-8851-K9= Cisco IP Phone 8851 9 0 5 5 0
CP-PWR-CUBE-4= IP Phone power transformer for the 8800 phone series 3 0 0 0 0
CS-KIT-K9 Room Kit with integrated microphone, speakers and Navigator 1 0 0 0 0
CS-MIC-TABLE-J= Cisco Table Microphone with Jack plug spare 2 0 0 0 0
FPR1010-ASA-K9 Cisco Firepower 1010 ASA Appliance, Desktop 0 1 2 6 0
FPR1010-NGFW-K9 Cisco Firepower 1010 NGFW Appliance, Desktop 0 0 2 0 0
FPR1120-ASA-K9 Cisco Firepower 1120 ASA Appliance, 1U 0 2 0 0 0
FPR1120-NGFW-K9 Cisco Firepower 1120 NGFW Appliance, 1U 0 4 2 5 0
GLC-GE-100FX= 100BASE-FX SFP for GE SFP port on 3750,3560.2970,2960 1 4 0 0 0
GLC-LH-SMD= 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM 0 129 40 20 0
GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM 60 50 0 50 0
GLC-SX-MM-RGD= 1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP 0 16 0 0 0
GLC-TE= 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire 149 0 40 50 0
ISR4331/K9 Cisco ISR 4331 (3GE,2NIM,1SM,4G FLASH,4G DRAM,IPB) 2 0 0 0 0
LTE-ANTM-SMA-D= LTE SMA dipole antenna 698-960,1448-1511,1710-2690 4 0 0 0 0
PWR-C1-1100WAC-P= 1100W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare 11 0 0 10 0
PWR-C1-350WAC-P= 350W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare 39 0 0 0 0
PWR-C1-715WAC-P= 715W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare 30 0 2 10 0
PWR-C1-715WDC= 715W DC Power Supply 6 0 4 0 0
PWR-C6-125WAC= 125W AC Config 6 Power Supply 3 0 0 1 0
PWR-C6-1KWAC= 1KW AC Config 6 Power Supply 6 0 5 5 0
PWR-C6-600WAC= 600W AC Config 6 Power Supply 10 0 5 0 0
PWR-IE170W-PC-AC= 170W AC to DC or High DC to DC Power Supply 3 0 0 0 0
QSFP-100G-AOC10M= 100GBASE QSFP Active Optical Cable, 10m 5 0 0 5 0
QSFP-100G-AOC3M= 100GBASE QSFP Active Optical Cable, 3m 3 0 0 0 0
QSFP-100G-AOC5M= 100GBASE QSFP Active Optical Cable, 5m 2 0 0 3 0
QSFP-100G-CU1M= 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m 3 14 3 0 0
QSFP-100G-CU2M= 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 2m 5 0 0 0 0
QSFP-100G-CU3M= 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m 7 0 0 5 0
QSFP-100G-SM-SR= 100GBASE CWDM4 Lite QSFP Transceiver, 2km over SMF, 10-60C 2 0 0 0 0
QSFP-100G-SR4-S= 100GBASE SR4 QSFP Transceiver, MPO, 100m over OM4 MMF 4 5 0 3 0
QSFP-40/100-SRBD= 100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceiver, LC, 100m OM4 MMF 8 5 0 0 0
QSFP-40G-SR-BD= QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver 5 0 13 5 0
QSFP-H40G-AOC1M= 40GBASE Active Optical Cable, 1m 2 0 0 0 0
RCKMNT-19-CMPCT= 19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch 32 0 0 0 0
SFP-10G-AOC3M= 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M 5 0 0 0 0
SFP-10G-LR= 10GBASE-LR SFP Module 6 0 2 3 0
SFP-10G-LRM= 10GBASE-LRM SFP Module 8 0 2 10 0
SFP-10G-LR-S= 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class 12 50 58 0 0
SFP-10G-SR= 10GBASE-SR SFP Module 0 41 50 0 0
SFP-10G-SR-S= 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class 85 50 60 110 0
SFP-25G-SR-S= 25GBASE-SR SFP Module 0 100 0 4 0
SFP-H10GB-ACU10M= Active Twinax cable assembly, 10m 2 0 0 0 2
SFP-H10GB-ACU7M= Active Twinax cable assembly, 7m 3 3 0 0 0
SFP-H10GB-CU1M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter 18 10 0 0 0
SFP-H10GB-CU2M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter 11 4 0 0 0
SFP-H10GB-CU3M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter 5 19 0 0 0
SFP-H10GB-CU5M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter 13 0 0 0 0
SFP-H25G-CU2M= 25GBASE-CU SFP28 Cable 2 Meter 4 0 0 3 0
SFP-H25G-CU3M= 25GBASE-CU SFP28 Cable 3 Meter 12 10 0 0 0
SFP-H25G-CU5M= 25GBASE-CU SFP28 Cable 5 Meter 3 7 0 0 0
STACK-T1-1M= 1M Type 1 Stacking Cable 18 0 0 0 0
STACK-T1-3M= 3M Type 1 Stacking Cable 5 0 2 5 0
STACK-T1-50CM= 50CM Type 1 Stacking Cable 43 0 0 17 0
STACK-T3-1M= 1M Type 3 Stacking Cable, spare for C9300L 5 0 0 0 0
STACK-T3-50CM 50CM Type 3 Stacking Cable for C9300L 36 0 0 0 0
STACK-T3-50CM= 50CM Type 3 Stacking Cable, spare for C300L 6 0 0 0 0
STACK-T4-1M= 1M Type 4 Stacking Cable 40 0 0 0 0
STACK-T4-3M= 3M Type 4 Stacking Cable 10 0 0 0 0
STACK-T4-50CM 50CM Type 4 Stacking Cable 112 0 0 64 0
STACK-T4-50CM= 50CM Type 4 Stacking Cable 10 0 0 0 0
WS-C2960CX-8TC-L Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base 2 0 0 0 0
CBS250-48P-4X-EU CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+ 0 1 0 1 0
PWR-C5-600WAC= 600W AC Config 5 Power Supply 20 0 0 0 0
STK-RACK-DINRAIL= 19 DINRAIL kit to replace STK-RACKMNT-2955= 0 2 0 0 0
CBS350-24FP-4G-EU CBS350 Managed 24-port GE, Full PoE, 4x1G SFP 5 0 0 0 0
CBS350-24XS-EU CBS350 Managed 24-port SFP+, 4x10GE Shared 0 0 0 3 0
N9K-C93180YC-FX3 Nexus 9300 48p 1/10/25G, 6p 40/100G, MACsec,SyncE 0 0 2 2 0
C1000-24T-4G-L Catalyst 1000 24port GE, 4x1G SFP 20 0 0 0 0
C9105AXW-E Cisco Catalyst 9105AX Series-Wallplate 4 0 2 0 0
WS-C3560CX-12PC-S Cisco Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base 2 0 0 0 0
CBS350-24FP-4X-EU CBS350 Managed 24-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+ 8 0 0 0 0
CBS350-24P-4X-EU CBS350 Managed 24-port GE, PoE, 4x10G SFP+ 0 0 4 0 0
CBS350-48FP-4X-EU CBS350 Managed 48-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+ 3 0 0 0 0
C9500-24Y4C-A Catalyst 9500 24x1/10/25G and 4-port 40/100G, Advantage 7 0 3 2 0
C9500-48Y4C-E Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port 40/100G, Essential 3 0 0 0 0
C1000-8T-E-2G-L Catalyst 1000 8port GE, Ext PS, 2x1G SFP 19 0 0 0 0
C9300X-24Y-A Catalyst 9300X 24x25G Fiber Ports, modular uplink Switch 3 0 0 0 0
C9500-48Y4C-A Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port 40/100G, Advantage 0 0 2 4 0
C1000-48T-4G-L Catalyst 1000 48port GE, 4x1G SFP 7 0 4 0 0
PWR-C5-1KWAC= 1KW AC Config 5 Power Supply 5 0 5 15 0
PWR-C5-125WAC= 125W AC Config 5 Power Supply 20 0 0 0 0
CBS350-8P-E-2G-EU CBS350 Managed 8-port GE, PoE, Ext PS, 2x1G Combo 4 0 0 0 0
CBS350-48T-4G-EU CBS350 Managed 48-port GE, 4x1G SFP 0 3 0 0 0
CBS350-48P-4G-EU CBS350 Managed 48-port GE, PoE, 4x1G SFP 0 1 0 1 0
CBS350-16P-2G-EU CBS350 Managed 16-port GE, PoE, 2x1G SFP 0 0 2 0 0
CBS350-12XS-EU Cisco Business 350-12XS Managed Switch 1 0 0 0 0
CBS250-24P-4G-EU CBS250 Smart 24-port GE, PoE, 4x1G SFP 0 5 0 5 0
CBS250-16P-2G-EU CBS250 Smart 16-port GE, PoE, 2x1G SFP 0 0 1 0 0
CBS110-8PP-D-EU CBS110 Unmanaged 8-port GE, Partial PoE, Desktop, Ext PS 1 0 0 0 0
CBS110-5T-D-EU CBS110 Unmanaged 5-port GE, Desktop, Ext PS 1 0 0 0 0
C9K-PWR-650WAC-R= 650W AC Config 4 Power Supply front to back cooling 6 4 0 0 0
C9300X-24Y-E Catalyst 9300X 24x25G Fiber Ports, modular uplink Switch 2 0 0 0 0
C9300X-12Y-E Catalyst 9300X 12x25G Fiber Ports, modular uplink Switch 0 2 0 0 0
C9300L-48P-4G-E Catalyst 9300L 48p PoE, Network Essentials ,4x1G Uplink 3 0 0 2 0
C9200L-24PXG-4X-E C9200L 24-p 8xmGig, 16x1G, 4x10G, PoE+, Network Essentials 0 0 0 1 2
C1000-48FP-4X-L Catalyst 1000 48port GE, Full POE, 4x10G SFP 3 0 0 0 0
C1000-48FP-4G-L Catalyst 1000 48port GE, Full POE, 4x1G SFP 3 0 0 0 0
C1000-24FP-4X-L Catalyst 1000 24port GE, Full POE, 4x10G SFP 3 0 0 2 0
C9124AXD-E Wi-Fi 6 Outdoor AP, Directional Ant, -E Regulatory Domain 0 3 0 2 0
CVR-QSFP-SFP10G= QSFP to SFP10G adapter 4 0 17 0 0
QSFP-100G-AOC1M= 100GBASE QSFP Active Optical Cable, 1m 2 2 0 0 0
QSFP-H40G-CU3M= 40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m 3 0 0 0 0
SFP-10/25G-LR-S= 10/25GBASE-LR SFP28 Module 16 0 0 0 0
SFP-10/25G-CSR-S= Dual Rate 10/25GBASE-CSR SFP Module 22 15 0 20 0
SFP-10G-T-X= 10GBASE-T SFP+ transceiver module for Category 6A cables 5 5 0 0 0
IE-2000-4TS-G-B IE2000 with 4 FE Copper ports and 2 GE SFP ports (Lan Base) 0 4 0 0 0
CP-PWR-ADPT-3-EU= IP Phone power adapter for 7800 phone series, Europe 2 0 2 0 0
C8500L-8S4X Cisco Catalyst 8500 Series 4x SFP+ and 8x SFP, 4x10GE, 8x1GE 0 1 0 4 0
GLC-BX-U= 1000BASE-BX SFP, 1310NM 3 0 0 0 0
IEM-3300-8T= Catalyst IE3300 with 8 GE Copper ports, Expansion Module 2 0 2 3 0
NXK-MEM-16GB= Additional memory of 16GB for Nexus Switches 0 2 0 0 0
C8200L-1N-4T Cisco Catalyst 8200L with 1-NIM slot and 4x1G WAN ports 10 0 0 0 0
C9200CX-12T-2X2G-E Catalyst 9000 Compact Switch 12-port Data Only, Essentials 0 5 0 5 0
C9200CX-12P-2X2G-E Catalyst 9000 Compact Switch 12-Port PoE+, 240W, Essentials 2 12 2 15 0
C9200CX-8P-2X2G-A Catalyst 9000 Compact Switch 8 port PoE+, 240W, Adv 1 0 0 0 0
C9200CX-8P-2X2G-E Catalyst 9000 Compact Switch 8 port PoE+, 240W, Essentials 5 5 0 5 0
C9200CX-12P-2X2G-A Catalyst 9000 Compact Switch 12 port PoE+, 240W, Adv 2 0 0 0 0
IE-3400-8T2S-E Catalyst IE3400 with 8 GE Copper and 2 GE SFP, Modular, NE 0 0 2 0 0
IEM-3300-16T= Catalyst IE3300 with 16 GE Copper ports, Expansion Module 0 2 0 2 0
GLC-BX-D= 1000BASE-BX SFP, 1490NM 3 0 0 0 0
PWR-IE65W-PC-AC= 65W AC to DC or High DC to DC Power Supply 3 0 0 0 0
C1200-24T-4G Catalyst 1200 24-port GE, 4x1G SFP 2 0 0 0 0
C1200-48T-4G Catalyst 1200 48-port GE, 4x1G SFP 0 2 0 0 0
C1200-24P-4G Catalyst 1200 24-port GE, PoE, 4x1G SFP 0 1 0 0 0
Last update: 26.05.2024 12:17
Part number: CS-BARPRO-K9
Skladem: 0 ks
Cisco Room Bar Pro, First Light
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: ACS-1100-RM-19=
Skladem: 0 ks
Cisco 1100 Series Router Rackmount Wallmount Kit
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
8 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-ANT5114P2M-N=
Skladem: 1 ks
5 GHz 14 dBi Directional Antenna , 2 port , N connectors
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: ACS-1100-RM2-19=
Skladem: 14 ks
Cisco 1100 Series Router Rackmount 2 Wallmount Kit
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
5 ks
Part number: NCS-950W-DCFW=
Skladem: 16 ks
NCS 5500 DC 950W Power Supply Port-S Intake / Front-to-back
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: ACS-900-RM-19=
Skladem: 0 ks
19 inch Rackmount Kit for ISR 900 Series Routers
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
4 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1300-24T-4X
Skladem: 2 ks
Catalyst 1300 24-port GE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-ANT2524DW-R=
Skladem: 184 ks
2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
50 ks
do 8 týdnů:
50 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: N9K-C93600CD-GX
Skladem: 0 ks
Nexus 9300 with 28p 100G and 8p 400G
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-ANT2524DW-RS=
Skladem: 0 ks
2.4GHz 2 dBi/5GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC, Self ID
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
24 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9120AXI-A
Skladem: 20 ks
C9120AX Internal 802.11ax 4x4:4 MIMO,IOT,BT5,mGig,USB,RHL
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-ANT2566P4W-R=
Skladem: 1 ks
2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant., 4-port, RP-TNC
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-BAR-T-C-K9
Skladem: 0 ks
Carbon Cisco Webex Room Bar w/Table Stand Navigator
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
1 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-MNT-ART1=
Skladem: 0 ks
Vert. pole/wall mount Kit for Catalyst 9124AX w/ tilt adjust
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9130AXI-A
Skladem: 20 ks
Cisco Catalyst 9130AX Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-MNT-VERT1=
Skladem: 6 ks
Vertical pole/wall mounting kit for Catalyst APs
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: FPR3105-NGFW-K9
Skladem: 0 ks
Cisco Secure Firewall 3105 NGFW Appliance, 1U
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
1 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-PWRINJ6=
Skladem: 36 ks
Power Injector (802.3at) for Aironet Access Points
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: 4G-AE015-R=
Skladem: 0 ks
Single Unit antenna Extension Base (15 foot cable included)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: ATA191-3PW-K9
Skladem: 0 ks
191 Analog Telephone Adapter for MPP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
1 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-BARPRO-CAMCOV=
Skladem: 0 ks
Camera Cover for Room Bar Pro - SPARE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-16FP-2G-L
Skladem: 5 ks
Catalyst 1000 16port GE, Full POE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SSD-240G=
Skladem: 6 ks
Cisco pluggable USB3.0 SSD storage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-16P-2G-L
Skladem: 3 ks
Catalyst 1000 16port GE, POE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
4 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CMPCT-DIN-MNT=
Skladem: 1 ks
DIN Rail Mount For 3560-CX and 2960-CX Compact Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-16T-2G-L
Skladem: 5 ks
Catalyst 1000 16port GE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: IE-3300-8T2S-E
Skladem: 5 ks
Catalyst IE3300 with 8 GE Copper and 2 GE SFP, Modular, NE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-24FP-4G-L
Skladem: 2 ks
Catalyst 1000 24port GE, Full POE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CW9164I-E
Skladem: 46 ks
Catalyst 9164I AP (W6E, tri-band 4x4) w/Reg-E
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-24P-4G-L
Skladem: 50 ks
Catalyst 1000 24port GE, POE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CW9166I-E
Skladem: 55 ks
Catalyst 9166I AP (W6E, tri-band 4x4, XOR) w/Reg-E
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
30 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-24P-4X-L
Skladem: 5 ks
Catalyst 1000 24 port GE, POE, 4 x 10G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
5 ks
Part number: GR12-HW-EU
Skladem: 4 ks
Meraki GO - Dual-band, 802.11ax Wifi 6 2x2:2 MU MIMO
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-24T-4X-L
Skladem: 19 ks
Catalyst 1000 24 port GE, 4x10G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48PL-4G-A
Skladem: 9 ks
Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 1G, NW Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-48P-4G-L
Skladem: 0 ks
Catalyst 1000 48port GE, POE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
15 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
12 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: N9K-C93180YC-FX3H
Skladem: 0 ks
Nexus 9300 24p 1/10/25G, 6p 40/100G, MACsec,SyncE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
1 ks
Part number: C1000-48P-4X-L
Skladem: 3 ks
Catalyst 1000 48 port GE, POE, 4x10G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-KIT-EQ-K9
Skladem: 1 ks
Room Kit EQ w/Codec EQ, Quad Cam in First Light (White)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-48T-4X-L
Skladem: 10 ks
Catalyst 1000 48port GE, 4x10G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-MIC-ARRAY-T=
Skladem: 0 ks
Cisco Microphone Array for table and Webex Rooms Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-8FP-2G-L
Skladem: 4 ks
Catalyst 1000 8port GE, Full POE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-T-RGD=
Skladem: 0 ks
1000Base-T SFP, Industrial Temp
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-8P-2G-L
Skladem: 19 ks
Catalyst 1000 8port GE, POE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
15 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1200-8T-D
Skladem: 20 ks
Catalyst 1200 8-port GE, Desktop, Ext PS, PoE Input
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-8P-E-2G-L
Skladem: 0 ks
Catalyst 1000 8port GE, POE, Ext PS, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-8T-2G-L
Skladem: 29 ks
Catalyst 1000 8 port GE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1111-4P
Skladem: 16 ks
ISR 1100 4 Ports Dual GE WAN Ethernet Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1111-4PLTEEA
Skladem: 9 ks
ISR 1100 4P Dual GE Ethernet w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1111-8P
Skladem: 18 ks
ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
25 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1111-8PLTEEA
Skladem: 8 ks
ISR 1100 8P Dual GE SFP Router w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1111X-8P
Skladem: 2 ks
ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router w 8G Memory
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1116-4PLTEEA
Skladem: 3 ks
ISR1100 4P DSL Annex B/J Router w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1121-4P
Skladem: 3 ks
ISR 1100 4P Dual GE SFP Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1161-8P
Skladem: 0 ks
ISR 1100 8P Dual GE SFP Higher Perf Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C8200-1N-4T
Skladem: 4 ks
Cisco Catalyst C8200-1N-4T Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
4 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C8300-1N1S-4T2X
Skladem: 0 ks
Cisco Catalyst C8300-1N1S-4T2X Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C8300-1N1S-6T
Skladem: 0 ks
Cisco Catalyst C8300-1N1S-6T Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9105AXI-E
Skladem: 2 ks
Cisco Catalyst 9105AX Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
42 ks
do 4 týdnů:
30 ks
do 8 týdnů:
50 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9115AXE-E
Skladem: 0 ks
Cisco Catalyst 9115AX Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9115AXI-E
Skladem: 0 ks
Cisco Catalyst 9115AX Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
30 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9115AXI-EWC-E
Skladem: 0 ks
Cisco Embedded Wireless Controller on C9115AX Access Point
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9120AXE-E
Skladem: 89 ks
C9120AX External 802.11ax 4x4:4 MIMO,IOT,BT5,mGig,USB,RHL
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
50 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9120AXI-E
Skladem: 102 ks
C9120AX Internal 802.11ax 4x4:4 MIMO,IOT,BT5,mGig,USB,RHL
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
30 ks
do 8 týdnů:
55 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9124AXI-E
Skladem: 9 ks
Wi-Fi 6 Outdoor AP, Internal Ant, -E Regulatory Domain
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9130AXI-E
Skladem: 24 ks
Cisco Catalyst 9130AX Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-24P-A
Skladem: 0 ks
Catalyst 9200 24-port PoE+, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
4 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-24P-E
Skladem: 13 ks
Catalyst 9200 24-port PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-24T-E
Skladem: 5 ks
Catalyst 9200 24-port data only, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
7 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-48P-A
Skladem: 7 ks
Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
4 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-48P-E
Skladem: 0 ks
Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-48PL-E
Skladem: 0 ks
Catalyst 9200 48-port Partial PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-48T-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9200 48-port data only, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-24P-4G-E
Skladem: 45 ks
Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 1G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-24P-4X-E
Skladem: 9 ks
Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
4 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-24T-4G-A
Skladem: 2 ks
Catalyst 9200 24-port data only, 4 x 1G, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-24T-4G-E
Skladem: 0 ks
Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 1G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
32 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-24T-4X-E
Skladem: 7 ks
Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 10G ,Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
15 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48P-4G-A
Skladem: 2 ks
Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 1G, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48P-4G-E
Skladem: 5 ks
Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 1G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48P-4X-E
Skladem: 18 ks
Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
15 ks
do 8 týdnů:
20 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48PL-4G-E
Skladem: 4 ks
Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 1G, NW Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
6 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48PL-4X-E
Skladem: 6 ks
Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 10G, NW Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48T-4G-E
Skladem: 0 ks
Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 1G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
9 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48T-4X-E
Skladem: 40 ks
Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 10G ,Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-STACK-KIT=
Skladem: 95 ks
Cisco Catalyst 9200L Stack Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
54 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-NM-4G=
Skladem: 5 ks
Catalyst 9200 4 x 1G Network Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-NM-4X=
Skladem: 12 ks
Catalyst 9200 4 x 10G Network Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-STACK
Skladem: 252 ks
Catalyst 9200 Stack Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
128 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-STACK-KIT=
Skladem: 32 ks
Cisco Catalyst 9200 Stack Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C921-4P
Skladem: 0 ks
Cisco 900 Series Integrated Services Routers
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
4 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C926-4P
Skladem: 3 ks
Cisco 926 VDSL2/ADSL2+ over ISDN and 1GE Sec Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C926-4PLTEGB
Skladem: 7 ks
GE VDSL2/ADSL2+ over ISDN (non-US) 4G LTE / HSPA+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C927-4PMLTEGB
Skladem: 1 ks
GE VDSL2/ADSL2+ Annex Mover POTS 4G LTE / HSPA+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-24P-A
Skladem: 1 ks
Catalyst 9300 24-port PoE+, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-24P-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9300 24-port PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-24S-E
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300 24 GE SFP Ports, modular uplink Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-24T-A
Skladem: 5 ks
Catalyst 9300 24-port data only, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-24T-E
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300 24-port data only, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
4 ks
do 8 týdnů:
6 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-48P-E
Skladem: 5 ks
Catalyst 9300 48-port PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
12 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-48T-A
Skladem: 4 ks
Catalyst 9300 48-port data only, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
4 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-48T-E
Skladem: 10 ks
Catalyst 9300 48-port data only, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-24P-4G-E
Skladem: 8 ks
Catalyst 9300L 24p PoE, Network Essentials ,4x1G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-24P-4X-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9300L 24p PoE, Network Essentials ,4x10G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-24T-4G-E
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300L 24p data, Network Essentials ,4x1G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-24T-4X-A
Skladem: 0 ks
Catalyst 9300L 24p data, Network Advantage ,4x10G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-48P-4X-E
Skladem: 6 ks
Catalyst 9300L 48p PoE, Network Essentials ,4x10G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-48T-4X-E
Skladem: 0 ks
Catalyst 9300L 48p data, Network Essentials ,4x10G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-STACK
Skladem: 72 ks
Catalyst 9300L Stack Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-STACK-KIT=
Skladem: 38 ks
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-NM-2Y=
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300 2 x 25GE Network Module, spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-NM-4G=
Skladem: 0 ks
Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module, spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
1 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-NM-8X=
Skladem: 12 ks
Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module, spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
20 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-12Y-A
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300X 12x25G Fiber Ports, modular uplink Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-NM-8Y=
Skladem: 0 ks
Catalyst 9300 8 x 10G/25G Network Module SFP+/SFP28
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9800-40-K9
Skladem: 2 ks
Cisco Catalyst 9800-40 Wireless Controller
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9800-AC-750W-R=
Skladem: 1 ks
Cisco Catalyst 9800-40 750W AC Power Supply, Reverse Air
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9800-L-C-K9
Skladem: 2 ks
Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller_Copper Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9800-L-F-K9
Skladem: 3 ks
Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller_Fiber Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
1 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9800L-RMNT=
Skladem: 4 ks
Spare C9800 Wireless Controller Rack Mount Tray
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-ACA
Skladem: 7 ks
AC Power Cord (Australia), C13, AS 3112, 2.5m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-ACSA
Skladem: 7 ks
AC Power Cord (South Africa), C13, BS 546, 1.8m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-ACU
Skladem: 18 ks
AC Power Cord (UK), C13, BS 1363, 2.5m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-ADSL-RJ11=
Skladem: 3 ks
ADSL cable straight RJ11
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-CONSOLE-RJ45=
Skladem: 5 ks
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-CONSOLE-USB=
Skladem: 0 ks
Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-ETH-S-RJ45=
Skladem: 0 ks
Yellow Cable for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 6 feet
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-HDMI-MUL4K-9M=
Skladem: 3 ks
Cisco Multi-head Cable 9 meters (4K, USB-C, HDMI, miniDP)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-MIC-EXT-J=
Skladem: 8 ks
Extension cable for Table Mic (9m/29ft) with Jack plug
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-PRES-2HDMI-GR=
Skladem: 3 ks
Presentation cable 8m GREY HDMI 1.4b (W/ REPEATER)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-SPWR-150CM=
Skladem: 15 ks
Catalyst Stack Power Cable 150 CM Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-SPWR-30CM=
Skladem: 47 ks
Catalyst Stack Power Cable 30 CM Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-TA-IT
Skladem: 2 ks
Italy AC Type A Power Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-TA-NA
Skladem: 3 ks
North America AC Type A Power Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS110-16T-EU
Skladem: 3 ks
CBS110 Unmanaged 16-port GE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS110-8T-D-EU
Skladem: 5 ks
CBS110 Unmanaged 8-port GE, Desktop, Ext PS
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS220-24T-4G-EU
Skladem: 1 ks
CBS220 Smart 24-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS220-48T-4G-EU
Skladem: 2 ks
CBS220 Smart 48-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS220-8T-E-2G-EU
Skladem: 2 ks
CBS220 Smart 8-port GE, Ext PS, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-16T-2G-EU
Skladem: 0 ks
CBS250 Smart 16-port GE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-24PP-4G-EU
Skladem: 0 ks
CBS250 Smart 24-port GE, Partial PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-48P-4G-EU
Skladem: 5 ks
CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-8T-D-EU
Skladem: 0 ks
CBS250 Smart 8-port GE, Desktop, Ext PSU
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
7 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
5 ks
Part number: CBS350-24P-4G-EU
Skladem: 6 ks
CBS350 Managed 24-port GE, PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24T-4G-EU
Skladem: 6 ks
CBS350 Managed 24-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-48P-4X-EU
Skladem: 4 ks
CBS350 Managed 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-8S-E-2G-EU
Skladem: 0 ks
CBS350 Managed 8-port SFP, Ext PS, 2x1G Combo
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-8T-E-2G-EU
Skladem: 11 ks
CBS350 Managed 8-port GE, Ext PS, 2x1G Combo
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-7821-K9=
Skladem: 27 ks
Cisco UC Phone 7821
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
50 ks
do 4 týdnů:
10 ks
do 8 týdnů:
20 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-7841-K9=
Skladem: 17 ks
Cisco UC Phone 7841
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
40 ks
do 4 týdnů:
20 ks
do 8 týdnů:
40 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-8800-A-KEM=
Skladem: 11 ks
8800 Series Audio KEM, 28 Button
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-8811-K9=
Skladem: 46 ks
Cisco IP Phone 8811 Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
10 ks
do 8 týdnů:
30 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-8841-K9=
Skladem: 33 ks
Cisco IP Phone 8841
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
25 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-8851-K9=
Skladem: 9 ks
Cisco IP Phone 8851
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-PWR-CUBE-4=
Skladem: 3 ks
IP Phone power transformer for the 8800 phone series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-KIT-K9
Skladem: 1 ks
Room Kit with integrated microphone, speakers and Navigator
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-MIC-TABLE-J=
Skladem: 2 ks
Cisco Table Microphone with Jack plug spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: FPR1010-ASA-K9
Skladem: 0 ks
Cisco Firepower 1010 ASA Appliance, Desktop
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
6 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: FPR1010-NGFW-K9
Skladem: 0 ks
Cisco Firepower 1010 NGFW Appliance, Desktop
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: FPR1120-ASA-K9
Skladem: 0 ks
Cisco Firepower 1120 ASA Appliance, 1U
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: FPR1120-NGFW-K9
Skladem: 0 ks
Cisco Firepower 1120 NGFW Appliance, 1U
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-GE-100FX=
Skladem: 1 ks
100BASE-FX SFP for GE SFP port on 3750,3560.2970,2960
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-LH-SMD=
Skladem: 0 ks
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
129 ks
do 4 týdnů:
40 ks
do 8 týdnů:
20 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-SX-MMD=
Skladem: 60 ks
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
50 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
50 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-SX-MM-RGD=
Skladem: 0 ks
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
16 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-TE=
Skladem: 149 ks
1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
40 ks
do 8 týdnů:
50 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: ISR4331/K9
Skladem: 2 ks
Cisco ISR 4331 (3GE,2NIM,1SM,4G FLASH,4G DRAM,IPB)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: LTE-ANTM-SMA-D=
Skladem: 4 ks
LTE SMA dipole antenna 698-960,1448-1511,1710-2690
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C1-1100WAC-P=
Skladem: 11 ks
1100W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C1-350WAC-P=
Skladem: 39 ks
350W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C1-715WAC-P=
Skladem: 30 ks
715W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C1-715WDC=
Skladem: 6 ks
715W DC Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
4 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C6-125WAC=
Skladem: 3 ks
125W AC Config 6 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C6-1KWAC=
Skladem: 6 ks
1KW AC Config 6 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C6-600WAC=
Skladem: 10 ks
600W AC Config 6 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-IE170W-PC-AC=
Skladem: 3 ks
170W AC to DC or High DC to DC Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-AOC10M=
Skladem: 5 ks
100GBASE QSFP Active Optical Cable, 10m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-AOC3M=
Skladem: 3 ks
100GBASE QSFP Active Optical Cable, 3m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-AOC5M=
Skladem: 2 ks
100GBASE QSFP Active Optical Cable, 5m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-CU1M=
Skladem: 3 ks
100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
14 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-CU2M=
Skladem: 5 ks
100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 2m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-CU3M=
Skladem: 7 ks
100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-SM-SR=
Skladem: 2 ks
100GBASE CWDM4 Lite QSFP Transceiver, 2km over SMF, 10-60C
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-SR4-S=
Skladem: 4 ks
100GBASE SR4 QSFP Transceiver, MPO, 100m over OM4 MMF
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-40/100-SRBD=
Skladem: 8 ks
100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceiver, LC, 100m OM4 MMF
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-40G-SR-BD=
Skladem: 5 ks
QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
13 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-H40G-AOC1M=
Skladem: 2 ks
40GBASE Active Optical Cable, 1m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: RCKMNT-19-CMPCT=
Skladem: 32 ks
19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-AOC3M=
Skladem: 5 ks
10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-LR=
Skladem: 6 ks
10GBASE-LR SFP Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-LRM=
Skladem: 8 ks
10GBASE-LRM SFP Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-LR-S=
Skladem: 12 ks
10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
50 ks
do 4 týdnů:
58 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-SR=
Skladem: 0 ks
10GBASE-SR SFP Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
41 ks
do 4 týdnů:
50 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-SR-S=
Skladem: 85 ks
10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
50 ks
do 4 týdnů:
60 ks
do 8 týdnů:
110 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-25G-SR-S=
Skladem: 0 ks
25GBASE-SR SFP Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
100 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
4 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-ACU10M=
Skladem: 2 ks
Active Twinax cable assembly, 10m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
2 ks
Part number: SFP-H10GB-ACU7M=
Skladem: 3 ks
Active Twinax cable assembly, 7m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-CU1M=
Skladem: 18 ks
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-CU2M=
Skladem: 11 ks
10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-CU3M=
Skladem: 5 ks
10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
19 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-CU5M=
Skladem: 13 ks
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H25G-CU2M=
Skladem: 4 ks
25GBASE-CU SFP28 Cable 2 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H25G-CU3M=
Skladem: 12 ks
25GBASE-CU SFP28 Cable 3 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H25G-CU5M=
Skladem: 3 ks
25GBASE-CU SFP28 Cable 5 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
7 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T1-1M=
Skladem: 18 ks
1M Type 1 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T1-3M=
Skladem: 5 ks
3M Type 1 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T1-50CM=
Skladem: 43 ks
50CM Type 1 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
17 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T3-1M=
Skladem: 5 ks
1M Type 3 Stacking Cable, spare for C9300L
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T3-50CM
Skladem: 36 ks
50CM Type 3 Stacking Cable for C9300L
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T3-50CM=
Skladem: 6 ks
50CM Type 3 Stacking Cable, spare for C300L
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T4-1M=
Skladem: 40 ks
1M Type 4 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T4-3M=
Skladem: 10 ks
3M Type 4 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T4-50CM
Skladem: 112 ks
50CM Type 4 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
64 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T4-50CM=
Skladem: 10 ks
50CM Type 4 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: WS-C2960CX-8TC-L
Skladem: 2 ks
Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-48P-4X-EU
Skladem: 0 ks
CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C5-600WAC=
Skladem: 20 ks
600W AC Config 5 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STK-RACK-DINRAIL=
Skladem: 0 ks
19 DINRAIL kit to replace STK-RACKMNT-2955=
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24FP-4G-EU
Skladem: 5 ks
CBS350 Managed 24-port GE, Full PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24XS-EU
Skladem: 0 ks
CBS350 Managed 24-port SFP+, 4x10GE Shared
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: N9K-C93180YC-FX3
Skladem: 0 ks
Nexus 9300 48p 1/10/25G, 6p 40/100G, MACsec,SyncE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-24T-4G-L
Skladem: 20 ks
Catalyst 1000 24port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9105AXW-E
Skladem: 4 ks
Cisco Catalyst 9105AX Series-Wallplate
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: WS-C3560CX-12PC-S
Skladem: 2 ks
Cisco Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24FP-4X-EU
Skladem: 8 ks
CBS350 Managed 24-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24P-4X-EU
Skladem: 0 ks
CBS350 Managed 24-port GE, PoE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
4 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-48FP-4X-EU
Skladem: 3 ks
CBS350 Managed 48-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9500-24Y4C-A
Skladem: 7 ks
Catalyst 9500 24x1/10/25G and 4-port 40/100G, Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9500-48Y4C-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port 40/100G, Essential
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-8T-E-2G-L
Skladem: 19 ks
Catalyst 1000 8port GE, Ext PS, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-24Y-A
Skladem: 3 ks
Catalyst 9300X 24x25G Fiber Ports, modular uplink Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9500-48Y4C-A
Skladem: 0 ks
Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port 40/100G, Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
4 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-48T-4G-L
Skladem: 7 ks
Catalyst 1000 48port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
4 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C5-1KWAC=
Skladem: 5 ks
1KW AC Config 5 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
5 ks
do 8 týdnů:
15 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C5-125WAC=
Skladem: 20 ks
125W AC Config 5 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-8P-E-2G-EU
Skladem: 4 ks
CBS350 Managed 8-port GE, PoE, Ext PS, 2x1G Combo
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-48T-4G-EU
Skladem: 0 ks
CBS350 Managed 48-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-48P-4G-EU
Skladem: 0 ks
CBS350 Managed 48-port GE, PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-16P-2G-EU
Skladem: 0 ks
CBS350 Managed 16-port GE, PoE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-12XS-EU
Skladem: 1 ks
Cisco Business 350-12XS Managed Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-24P-4G-EU
Skladem: 0 ks
CBS250 Smart 24-port GE, PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-16P-2G-EU
Skladem: 0 ks
CBS250 Smart 16-port GE, PoE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
1 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS110-8PP-D-EU
Skladem: 1 ks
CBS110 Unmanaged 8-port GE, Partial PoE, Desktop, Ext PS
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS110-5T-D-EU
Skladem: 1 ks
CBS110 Unmanaged 5-port GE, Desktop, Ext PS
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9K-PWR-650WAC-R=
Skladem: 6 ks
650W AC Config 4 Power Supply front to back cooling
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-24Y-E
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300X 24x25G Fiber Ports, modular uplink Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-12Y-E
Skladem: 0 ks
Catalyst 9300X 12x25G Fiber Ports, modular uplink Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-48P-4G-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9300L 48p PoE, Network Essentials ,4x1G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-24PXG-4X-E
Skladem: 0 ks
C9200L 24-p 8xmGig, 16x1G, 4x10G, PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
2 ks
Part number: C1000-48FP-4X-L
Skladem: 3 ks
Catalyst 1000 48port GE, Full POE, 4x10G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-48FP-4G-L
Skladem: 3 ks
Catalyst 1000 48port GE, Full POE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-24FP-4X-L
Skladem: 3 ks
Catalyst 1000 24port GE, Full POE, 4x10G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9124AXD-E
Skladem: 0 ks
Wi-Fi 6 Outdoor AP, Directional Ant, -E Regulatory Domain
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CVR-QSFP-SFP10G=
Skladem: 4 ks
QSFP to SFP10G adapter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
17 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-AOC1M=
Skladem: 2 ks
100GBASE QSFP Active Optical Cable, 1m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-H40G-CU3M=
Skladem: 3 ks
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10/25G-LR-S=
Skladem: 16 ks
10/25GBASE-LR SFP28 Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10/25G-CSR-S=
Skladem: 22 ks
Dual Rate 10/25GBASE-CSR SFP Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
15 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
20 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-T-X=
Skladem: 5 ks
10GBASE-T SFP+ transceiver module for Category 6A cables
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: IE-2000-4TS-G-B
Skladem: 0 ks
IE2000 with 4 FE Copper ports and 2 GE SFP ports (Lan Base)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-PWR-ADPT-3-EU=
Skladem: 2 ks
IP Phone power adapter for 7800 phone series, Europe
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C8500L-8S4X
Skladem: 0 ks
Cisco Catalyst 8500 Series 4x SFP+ and 8x SFP, 4x10GE, 8x1GE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
4 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-BX-U=
Skladem: 3 ks
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: IEM-3300-8T=
Skladem: 2 ks
Catalyst IE3300 with 8 GE Copper ports, Expansion Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: NXK-MEM-16GB=
Skladem: 0 ks
Additional memory of 16GB for Nexus Switches
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C8200L-1N-4T
Skladem: 10 ks
Cisco Catalyst 8200L with 1-NIM slot and 4x1G WAN ports
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200CX-12T-2X2G-E
Skladem: 0 ks
Catalyst 9000 Compact Switch 12-port Data Only, Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200CX-12P-2X2G-E
Skladem: 2 ks
Catalyst 9000 Compact Switch 12-Port PoE+, 240W, Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
12 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
15 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200CX-8P-2X2G-A
Skladem: 1 ks
Catalyst 9000 Compact Switch 8 port PoE+, 240W, Adv
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200CX-8P-2X2G-E
Skladem: 5 ks
Catalyst 9000 Compact Switch 8 port PoE+, 240W, Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200CX-12P-2X2G-A
Skladem: 2 ks
Catalyst 9000 Compact Switch 12 port PoE+, 240W, Adv
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: IE-3400-8T2S-E
Skladem: 0 ks
Catalyst IE3400 with 8 GE Copper and 2 GE SFP, Modular, NE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: IEM-3300-16T=
Skladem: 0 ks
Catalyst IE3300 with 16 GE Copper ports, Expansion Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-BX-D=
Skladem: 3 ks
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-IE65W-PC-AC=
Skladem: 3 ks
65W AC to DC or High DC to DC Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1200-24T-4G
Skladem: 2 ks
Catalyst 1200 24-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1200-48T-4G
Skladem: 0 ks
Catalyst 1200 48-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1200-24P-4G
Skladem: 0 ks
Catalyst 1200 24-port GE, PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks

Nabídka platí do vyprodání zásob a může se v průběhu času měnit. Společnost ALEF Distribution si vyhrazuje právo na změnu
v nabídce produktů bez předchozího upozornění.