Máme pro Vás Cisco SKLADEM

Nečekejte na vybrané produkty Cisco!
V ALEF pro Vás máme širokou nabídku produktů skladem.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Cisco skladem

Tento automaticky generovaný report se aktualizuje každou hodinu. 


Hledám:

Part number:

Part number Popis Množství skladem
(ks)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů do 4 týdnů do 8 týdnů do 12 týdnů
C1200-24T-4G Catalyst 1200 24-port GE, 4x1G SFP 2 0 0 0 0
ACS-1100-RM-19= Cisco 1100 Series Router Rackmount Wallmount Kit 11 90 0 0 0
C1200-48T-4G Catalyst 1200 48-port GE, 4x1G SFP 0 0 0 1 0
ACS-1100-RM2-19= Cisco 1100 Series Router Rackmount 2 Wallmount Kit 0 0 0 20 0
C1200-24P-4G Catalyst 1200 24-port GE, PoE, 4x1G SFP 0 0 0 1 0
AIR-ANT2524DW-R= 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC 117 220 0 100 0
AIR-ACC-CAT6= RJ45 gland for use with Cat 6/6a cabling - 5 pack 8 0 0 0 0
AIR-ANT2524DW-RS= 2.4GHz 2 dBi/5GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC, Self ID 15 0 0 10 0
SSD-240G= Cisco pluggable USB3.0 SSD storage 3 0 0 2 0
AIR-ANT2535SDW-RS= 2.4 GHz 3dBi/5 GHz 5dBi Low Profile Antenna, White, RP-TNC 0 0 72 0 0
IE-3300-8T2S-E Catalyst IE3300 with 8 GE Copper and 2 GE SFP, Modular, NE 13 0 0 0 0
AIR-ANT2566P4W-RS= 2.4GHz/5GHz 6 dBi Dir. Ant., 4-port, RP-TNC, Self ID 2 0 0 0 0
CW9164I-E Catalyst 9164I AP (W6E, tri-band 4x4) w/Reg-E 38 0 0 5 0
AIR-MNT-VERT1= Vertical pole/wall mounting kit for Catalyst APs 0 0 6 0 0
CW9166I-E Catalyst 9166I AP (W6E, tri-band 4x4, XOR) w/Reg-E 16 0 0 0 0
AIR-PWRINJ6= Power Injector (802.3at) for Aironet Access Points 48 0 0 0 0
GR12-HW-EU Meraki GO - Dual-band, 802.11ax Wifi 6 2x2:2 MU MIMO 1 0 3 0 0
ATA191-3PW-K9 191 Analog Telephone Adapter for MPP 3 0 0 3 0
C9200L-48PL-4G-A Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 1G, NW Advantage 2 0 0 0 0
C1000-16FP-2G-L Catalyst 1000 16port GE, Full POE, 2x1G SFP 3 2 0 0 0
VMW-VSAN-1C-3YR VMware Virtual SAN 7 L1-L3 Support and Subscr - 3 Year 0 12 0 0 0
C1000-16P-2G-L Catalyst 1000 16port GE, POE, 2x1G SFP 9 0 0 3 0
VMW-VSAN-LIC= VMware Virtual SAN 7 0 12 0 0 0
C1000-16T-2G-L Catalyst 1000 16port GE, 2x1G SFP 6 0 0 0 0
VMW-VSAN-1C VMware Virtual SAN 7 for 1 processor License 0 12 0 0 0
C1000-24FP-4G-L Catalyst 1000 24port GE, Full POE, 4x1G SFP 4 0 0 2 0
C1000-24P-4G-L Catalyst 1000 24port GE, POE, 4x1G SFP 0 0 45 14 0
C1000-24T-4X-L Catalyst 1000 24 port GE, 4x10G SFP 23 0 0 0 0
C1000-48P-4G-L Catalyst 1000 48port GE, POE, 4x1G SFP 0 12 0 10 0
C1000-48P-4X-L Catalyst 1000 48 port GE, POE, 4x10G SFP 3 0 0 2 0
C1000-48T-4X-L Catalyst 1000 48port GE, 4x10G SFP 23 0 0 0 0
C1000-8FP-2G-L Catalyst 1000 8port GE, Full POE, 2x1G SFP 1 12 0 4 0
C1000-8P-2G-L Catalyst 1000 8port GE, POE, 2x1G SFP 24 0 0 10 5
C1000-8T-2G-L Catalyst 1000 8 port GE, 2x1G SFP 0 0 0 2 0
C1111-4P ISR 1100 4 Ports Dual GE WAN Ethernet Router 30 0 0 15 0
C1111-4PLTEEA ISR 1100 4P Dual GE Ethernet w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA 10 0 0 0 0
C1111-8P ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router 44 0 0 25 0
C1111-8PLTEEA ISR 1100 8P Dual GE SFP Router w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA 16 0 0 5 0
C1111X-8P ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router w 8G Memory 5 3 0 0 0
C1116-4PLTEEA ISR1100 4P DSL Annex B/J Router w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA 3 0 0 3 0
C1121-4P ISR 1100 4P Dual GE SFP Router 0 0 0 7 0
C8200-1N-4T Cisco Catalyst C8200-1N-4T Router 3 0 2 2 0
C8300-1N1S-4T2X Cisco Catalyst C8300-1N1S-4T2X Router 0 1 0 0 0
C8300-1N1S-6T Cisco Catalyst C8300-1N1S-6T Router 1 1 1 0 0
C9105AXI-E Cisco Catalyst 9105AX Series 53 0 0 50 0
C9105AXI-EWC-E Cisco Embedded Wireless Controller on C9105AX Access Point 5 0 0 0 0
C9115AXE-E Cisco Catalyst 9115AX Series 67 25 90 0 0
C9115AXI-E Cisco Catalyst 9115AX Series 141 20 0 75 0
C9115AXI-EWC-E Cisco Embedded Wireless Controller on C9115AX Access Point 7 0 0 0 0
C9120AXE-E C9120AX External 802.11ax 4x4:4 MIMO,IOT,BT5,mGig,USB,RHL 100 50 0 30 0
C9120AXI-E C9120AX Internal 802.11ax 4x4:4 MIMO,IOT,BT5,mGig,USB,RHL 72 50 0 20 0
C9124AXI-E Wi-Fi 6 Outdoor AP, Internal Ant, -E Regulatory Domain 11 0 0 5 0
C9130AXI-E Cisco Catalyst 9130AX Series 30 0 0 0 0
C9200-24P-A Catalyst 9200 24-port PoE+, Network Advantage 9 0 0 0 0
C9200-24P-E Catalyst 9200 24-port PoE+, Network Essentials 8 10 0 5 0
C9200-24T-E Catalyst 9200 24-port data only, Network Essentials 5 3 14 0 0
C9200-48P-A Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Advantage 2 2 0 0 0
C9200-48P-E Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Essentials 1 0 0 0 0
C9200-48T-E Catalyst 9200 48-port data only, Network Essentials 4 0 15 0 0
C9200L-24P-4G-E Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 1G, Network Essentials 75 5 0 7 0
C9200L-24P-4X-E Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials 5 10 0 0 0
C9200L-24T-4G-E Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 1G, Network Essentials 51 0 0 0 10
C9200L-24T-4X-E Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 10G ,Network Essentials 20 12 0 5 0
C9200L-48P-4G-E Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 1G, Network Essentials 7 15 0 10 0
C9200L-48P-4X-E Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials 25 31 0 25 0
C9200L-48PL-4G-E Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 1G, NW Essentials 3 2 0 0 0
C9200L-48PL-4X-E Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 10G, NW Essentials 6 0 0 2 0
C9200L-48PXG-4X-E C9200L 48-p 12xmGig, 36x1G, 4x10G PoE+, Network Essentials 1 0 0 0 0
C9200L-48T-4G-E Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 1G, Network Essentials 14 1 0 10 10
C9200L-48T-4X-E Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 10G ,Network Essentials 37 7 0 10 0
C9200L-STACK-KIT= Cisco Catalyst 9200L Stack Module 197 3 0 3 30
C9200-NM-4G= Catalyst 9200 4 x 1G Network Module 10 0 0 0 0
C9200-NM-4X= Catalyst 9200 4 x 10G Network Module 22 0 0 10 0
C9200-STACK Catalyst 9200 Stack Module 402 42 0 46 60
C9200-STACK-KIT= Cisco Catalyst 9200 Stack Module 2 18 0 20 0
C926-4P Cisco 926 VDSL2/ADSL2+ over ISDN and 1GE Sec Router 0 0 0 8 0
C9300-24P-A Catalyst 9300 24-port PoE+, Network Advantage 2 0 0 0 0
C9300-24P-E Catalyst 9300 24-port PoE+, Network Essentials 3 0 0 0 0
C9300-24S-E Catalyst 9300 24 GE SFP Ports, modular uplink Switch 2 0 0 0 0
C9300-24T-A Catalyst 9300 24-port data only, Network Advantage 12 0 0 0 0
C9300-24T-E Catalyst 9300 24-port data only, Network Essentials 10 1 0 0 0
C9300-48P-A Catalyst 9300 48-port PoE+, Network Advantage 5 0 0 0 0
C9300-48P-E Catalyst 9300 48-port PoE+, Network Essentials 7 5 0 10 0
C9300-48T-A Catalyst 9300 48-port data only, Network Advantage 4 4 0 0 0
C9300-48T-E Catalyst 9300 48-port data only, Network Essentials 10 0 0 5 0
C9300L-24P-4G-E Catalyst 9300L 24p PoE, Network Essentials ,4x1G Uplink 8 0 0 0 0
C9300L-24P-4X-E Catalyst 9300L 24p PoE, Network Essentials ,4x10G Uplink 7 0 0 0 0
C9300L-24T-4G-E Catalyst 9300L 24p data, Network Essentials ,4x1G Uplink 2 0 0 0 0
C9300L-24T-4X-A Catalyst 9300L 24p data, Network Advantage ,4x10G Uplink 0 0 2 1 0
C9300L-48P-4X-E Catalyst 9300L 48p PoE, Network Essentials ,4x10G Uplink 9 0 0 3 0
C9300L-48T-4X-E Catalyst 9300L 48p data, Network Essentials ,4x10G Uplink 3 0 0 2 0
C9300L-STACK Catalyst 9300L Stack Module 74 0 0 0 0
C9300L-STACK-KIT= Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit 39 0 0 0 0
C9300-NM-2Y= Catalyst 9300 2 x 25GE Network Module, spare 10 0 0 0 0
C9300-NM-4G= Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module, spare 3 12 0 0 0
C9300-NM-8X= Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module, spare 49 10 0 30 0
C9300X-12Y-A Catalyst 9300X 12x25G Fiber Ports, modular uplink Switch 8 0 0 0 0
C9300X-NM-8Y= Catalyst 9300 8 x 10G/25G Network Module SFP+/SFP28 2 4 0 1 0
C9800-40-K9 Cisco Catalyst 9800-40 Wireless Controller 2 0 0 0 0
C9800-AC-750W-R= Cisco Catalyst 9800-40 750W AC Power Supply, Reverse Air 3 0 0 0 0
C9800-L-C-K9 Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller_Copper Uplink 3 0 0 1 0
C9800-L-F-K9 Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller_Fiber Uplink 3 0 0 0 0
C9800L-RMNT= Spare C9800 Wireless Controller Rack Mount Tray 3 0 0 0 0
CAB-ACA AC Power Cord (Australia), C13, AS 3112, 2.5m 7 0 0 0 0
CAB-ACSA AC Power Cord (South Africa), C13, BS 546, 1.8m 7 0 0 0 0
CAB-ACU AC Power Cord (UK), C13, BS 1363, 2.5m 18 0 0 0 0
CAB-ADSL-RJ11= ADSL cable straight RJ11 0 0 0 4 0
CAB-CONSOLE-RJ45= Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F 2 1 0 0 0
CAB-CONSOLE-USB= Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B 20 0 0 0 0
CAB-HDMI-MUL4K-9M= Cisco Multi-head Cable 9 meters (4K, USB-C, HDMI, miniDP) 3 0 0 0 0
CAB-MIC-EXT-J= Extension cable for Table Mic (9m/29ft) with Jack plug 7 0 0 0 0
CAB-SPWR-150CM= Catalyst Stack Power Cable 150 CM Spare 12 10 0 10 0
CAB-SPWR-30CM= Catalyst Stack Power Cable 30 CM Spare 41 20 0 15 10
CAB-TA-IT Italy AC Type A Power Cable 2 0 0 0 0
CAB-TA-NA North America AC Type A Power Cable 3 0 0 0 0
CBS110-16T-EU CBS110 Unmanaged 16-port GE 1 2 0 0 0
CBS110-8T-D-EU CBS110 Unmanaged 8-port GE, Desktop, Ext PS 0 0 0 0 15
CBS220-24T-4G-EU CBS220 Smart 24-port GE, 4x1G SFP 11 0 0 0 0
CBS220-48T-4G-EU CBS220 Smart 48-port GE, 4x1G SFP 1 1 0 0 0
CBS220-8T-E-2G-EU CBS220 Smart 8-port GE, Ext PS, 2x1G SFP 3 0 0 0 0
CBS250-16T-2G-EU CBS250 Smart 16-port GE, 2x1G SFP 0 0 0 3 0
CBS250-48P-4G-EU CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4x1G SFP 2 1 0 0 0
CBS250-48T-4G-EU CBS250 Smart 48-port GE, 4x1G SFP 1 2 0 0 0
CBS250-8T-D-EU CBS250 Smart 8-port GE, Desktop, Ext PSU 2 7 0 0 0
CBS250-8T-E-2G-EU CBS250 Smart 8-port GE, Ext PS, 2x1G Combo 0 4 0 0 0
CBS350-24P-4G-EU CBS350 Managed 24-port GE, PoE, 4x1G SFP 0 0 3 5 0
CBS350-24T-4G-EU CBS350 Managed 24-port GE, 4x1G SFP 7 0 0 0 0
CBS350-24T-4X-EU CBS350 Managed 24-port GE, 4x10G SFP+ 0 2 0 0 0
CBS350-24XTS-EU Cisco Business 350-24XTS Managed Switch 3 0 0 2 0
CBS350-48P-4X-EU CBS350 Managed 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+ 5 2 0 5 0
CBS350-8T-E-2G-EU CBS350 Managed 8-port GE, Ext PS, 2x1G Combo 32 0 0 0 0
CP-7821-K9= Cisco UC Phone 7821 5 0 0 15 0
CP-7841-K9= Cisco UC Phone 7841 0 19 0 20 0
CP-8800-A-KEM= 8800 Series Audio KEM, 28 Button 9 5 0 5 0
CP-8811-K9= Cisco IP Phone 8811 Series 28 0 0 10 0
CP-8841-K9= Cisco IP Phone 8841 18 0 0 0 0
CP-8851-K9= Cisco IP Phone 8851 12 0 0 5 0
CP-PWR-CUBE-4= IP Phone power transformer for the 8800 phone series 7 0 0 0 0
CS-DESKPRO-K9 Cisco Webex Desk Pro 1 0 0 0 0
CS-KIT-K9 Room Kit with integrated microphone, speakers and Navigator 0 0 0 1 0
CS-MIC-TABLE-J= Cisco Table Microphone with Jack plug spare 6 2 0 0 0
FPR1010-ASA-K9 Cisco Firepower 1010 ASA Appliance, Desktop 0 4 0 0 0
FPR1010-NGFW-K9 Cisco Firepower 1010 NGFW Appliance, Desktop 0 0 3 0 0
FPR1120-NGFW-K9 Cisco Firepower 1120 NGFW Appliance, 1U 0 0 0 0 4
GLC-EX-SMD= 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM 4 0 0 0 0
GLC-FE-100FX= 100BASE-FX SFP for FE port 10 0 0 0 0
GLC-GE-100FX= 100BASE-FX SFP for GE SFP port on 3750,3560.2970,2960 1 0 0 0 0
GLC-LH-SMD= 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM 95 40 0 0 0
GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM 60 0 0 50 0
GLC-TE= 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire 76 92 0 30 0
ISR4331/K9 Cisco ISR 4331 (3GE,2NIM,1SM,4G FLASH,4G DRAM,IPB) 2 0 0 0 0
LTE-ANTM-SMA-D= LTE SMA dipole antenna 698-960,1448-1511,1710-2690 0 0 0 0 4
N9K-C9348GC-FXP Nexus 9300 with 48p 100M/1GT, 4p 10/25G & 2p 40/100G QSFP28 2 0 0 0 0
NIM-ES2-4= 4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module 3 0 0 5 0
PVDM4-32= 32-channel DSP module 2 0 0 0 0
PWR-C1-1100WAC-P= 1100W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare 43 0 0 0 0
PWR-C1-350WAC-P= 350W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare 13 15 0 30 0
PWR-C1-715WAC-P= 715W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare 27 9 0 19 5
PWR-C1-715WDC= 715W DC Power Supply 0 7 0 0 0
PWR-C6-125WAC= 125W AC Config 6 Power Supply 4 0 0 0 0
PWR-C6-1KWAC= 1KW AC Config 6 Power Supply 16 0 0 5 5
PWR-C6-600WAC= 600W AC Config 6 Power Supply 24 0 0 0 0
PWR-IE170W-PC-AC= 170W AC to DC or High DC to DC Power Supply 2 0 0 2 0
QSFP-100G-AOC10M= 100GBASE QSFP Active Optical Cable, 10m 5 0 0 0 0
QSFP-100G-AOC3M= 100GBASE QSFP Active Optical Cable, 3m 4 0 0 0 0
QSFP-100G-AOC5M= 100GBASE QSFP Active Optical Cable, 5m 1 0 0 0 0
QSFP-100G-CU1M= 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m 0 10 0 0 0
QSFP-100G-CU2M= 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 2m 4 0 0 0 0
QSFP-100G-CU3M= 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m 9 0 0 0 0
QSFP-100G-SM-SR= 100GBASE CWDM4 Lite QSFP Transceiver, 2km over SMF, 10-60C 3 0 0 2 0
QSFP-100G-SR4-S= 100GBASE SR4 QSFP Transceiver, MPO, 100m over OM4 MMF 2 0 0 2 0
QSFP-40/100-SRBD= 100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceiver, LC, 100m OM4 MMF 1 14 0 0 0
QSFP-40G-SR-BD= QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver 0 8 0 0 0
QSFP-H40G-AOC1M= 40GBASE Active Optical Cable, 1m 6 0 0 0 0
RCKMNT-19-CMPCT= 19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch 0 0 0 10 0
SFP-10G-AOC3M= 10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M 9 0 0 0 0
SFP-10G-LR= 10GBASE-LR SFP Module 4 0 0 0 0
SFP-10G-LRM= 10GBASE-LRM SFP Module 8 0 0 2 0
SFP-10G-LR-S= 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class 11 58 0 15 0
SFP-10G-SR= 10GBASE-SR SFP Module 26 0 15 0 0
SFP-10G-SR-S= 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class 58 80 80 0 0
SFP-25G-SR-S= 25GBASE-SR SFP Module 15 20 0 0 0
SFP-H10GB-ACU10M= Active Twinax cable assembly, 10m 4 0 0 0 0
SFP-H10GB-ACU7M= Active Twinax cable assembly, 7m 1 2 0 0 0
SFP-H10GB-CU1M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter 5 10 0 0 0
SFP-H10GB-CU2M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter 9 0 0 0 0
SFP-H10GB-CU3M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter 0 0 3 0 0
SFP-H10GB-CU5M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter 26 0 0 0 0
SFP-H25G-CU2M= 25GBASE-CU SFP28 Cable 2 Meter 10 0 0 0 0
SFP-H25G-CU3M= 25GBASE-CU SFP28 Cable 3 Meter 10 0 0 0 0
SFP-H25G-CU5M= 25GBASE-CU SFP28 Cable 5 Meter 0 4 0 0 0
STACK-T1-1M= 1M Type 1 Stacking Cable 19 5 0 0 10
STACK-T1-3M= 3M Type 1 Stacking Cable 9 0 0 0 0
STACK-T1-50CM= 50CM Type 1 Stacking Cable 50 35 0 50 20
STACK-T3-1M= 1M Type 3 Stacking Cable, spare for C9300L 11 2 0 0 0
STACK-T3-50CM 50CM Type 3 Stacking Cable for C9300L 37 0 0 0 0
STACK-T3-50CM= 50CM Type 3 Stacking Cable, spare for C300L 6 0 0 0 0
STACK-T4-1M= 1M Type 4 Stacking Cable 10 16 0 25 0
STACK-T4-3M= 3M Type 4 Stacking Cable 11 0 0 0 0
STACK-T4-50CM 50CM Type 4 Stacking Cable 201 21 0 23 30
WS-C2960CX-8TC-L Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base 2 0 0 0 0
CBS250-48P-4X-EU CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+ 0 0 0 1 0
PWR-C5-600WAC= 600W AC Config 5 Power Supply 7 15 0 5 0
CBS350-24FP-4G-EU CBS350 Managed 24-port GE, Full PoE, 4x1G SFP 0 0 0 2 0
CBS350-24XS-EU CBS350 Managed 24-port SFP+, 4x10GE Shared 6 0 0 3 0
N9K-C93180YC-FX3 Nexus 9300 48p 1/10/25G, 6p 40/100G, MACsec,SyncE 0 6 0 0 0
C1000-24T-4G-L Catalyst 1000 24port GE, 4x1G SFP 0 28 0 15 0
C9105AXW-E Cisco Catalyst 9105AX Series-Wallplate 3 0 0 2 0
WS-C3560CX-12PC-S Cisco Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base 2 0 0 0 0
CBS250-24T-4G-EU CBS250 Smart 24-port GE, 4x1G SFP 11 0 0 0 0
CBS350-24FP-4X-EU CBS350 Managed 24-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+ 11 0 0 0 0
CBS350-24P-4X-EU CBS350 Managed 24-port GE, PoE, 4x10G SFP+ 3 0 0 0 0
WS-C2960CX-8PC-L Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port PoE, LAN Base 4 0 0 0 0
CBS350-48FP-4X-EU CBS350 Managed 48-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+ 6 0 0 0 0
C9500-24Y4C-A Catalyst 9500 24x1/10/25G and 4-port 40/100G, Advantage 11 0 0 8 0
CBS350-48T-4X-EU CBS350 Managed 48-port GE, 4x10G SFP+ 12 0 0 0 5
C9500-48Y4C-E Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port 40/100G, Essential 0 0 2 2 0
C9300X-24Y-A Catalyst 9300X 24x25G Fiber Ports, modular uplink Switch 10 0 0 0 0
C9500-48Y4C-A Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port 40/100G, Advantage 4 0 0 2 0
C1000-48T-4G-L Catalyst 1000 48port GE, 4x1G SFP 19 0 0 0 0
PWR-C5-1KWAC= 1KW AC Config 5 Power Supply 9 15 0 15 5
PWR-C5-125WAC= 125W AC Config 5 Power Supply 16 0 0 6 10
CBS350-8P-E-2G-EU CBS350 Managed 8-port GE, PoE, Ext PS, 2x1G Combo 2 0 0 0 0
CBS350-48T-4G-EU CBS350 Managed 48-port GE, 4x1G SFP 1 2 0 2 0
CBS350-48P-4G-EU CBS350 Managed 48-port GE, PoE, 4x1G SFP 2 0 0 0 0
CBS350-16P-2G-EU CBS350 Managed 16-port GE, PoE, 2x1G SFP 0 0 2 0 0
CBS350-12XS-EU Cisco Business 350-12XS Managed Switch 0 1 0 0 0
CBS250-48PP-4G-EU CBS250 Smart 48-port GE, Partial PoE, 4x1G SFP 1 1 0 0 0
CBS250-24P-4G-EU CBS250 Smart 24-port GE, PoE, 4x1G SFP 6 0 0 2 0
CBS250-16P-2G-EU CBS250 Smart 16-port GE, PoE, 2x1G SFP 1 1 0 0 0
CBS110-5T-D-EU CBS110 Unmanaged 5-port GE, Desktop, Ext PS 8 0 0 0 0
C9K-PWR-650WAC-R= 650W AC Config 4 Power Supply front to back cooling 13 3 0 5 0
C9300X-NM-8M= Catalyst 9300 8 x mGig Network Module 2 0 0 0 0
C9300X-24Y-E Catalyst 9300X 24x25G Fiber Ports, modular uplink Switch 3 2 0 1 0
C9300X-12Y-E Catalyst 9300X 12x25G Fiber Ports, modular uplink Switch 3 0 0 3 0
C9300L-48P-4G-E Catalyst 9300L 48p PoE, Network Essentials ,4x1G Uplink 7 0 0 0 0
C9200L-24PXG-4X-E C9200L 24-p 8xmGig, 16x1G, 4x10G, PoE+, Network Essentials 1 0 0 0 0
C1000-48FP-4X-L Catalyst 1000 48port GE, Full POE, 4x10G SFP 0 1 0 0 0
C1000-48FP-4G-L Catalyst 1000 48port GE, Full POE, 4x1G SFP 1 0 0 0 0
C1000-16T-E-2G-L Catalyst 1000 16port GE, Ext PS, 2x1G SFP 8 0 0 0 0
CVR-QSFP-SFP10G= QSFP to SFP10G adapter 5 5 0 10 0
QSFP-100G-AOC1M= 100GBASE QSFP Active Optical Cable, 1m 0 2 0 0 0
QSFP-H40G-CU3M= 40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m 0 0 0 3 0
SFP-10/25G-LR-S= 10/25GBASE-LR SFP28 Module 6 5 0 0 0
SFP-10/25G-CSR-S= Dual Rate 10/25GBASE-CSR SFP Module 12 4 0 5 0
SFP-10G-T-X= 10GBASE-T SFP+ transceiver module for Category 6A cables 0 0 0 5 0
CP-PWR-ADPT-3-EU= IP Phone power adapter for 7800 phone series, Europe 6 0 0 0 0
C8500L-8S4X Cisco Catalyst 8500 Series 4x SFP+ and 8x SFP, 4x10GE, 8x1GE 0 1 0 0 0
HS-WL-980-BUNA-C B&O Cisco 980 Wireless Over-Ear. USB-A Bundle - Black 6 0 0 0 0
GLC-BX-U= 1000BASE-BX SFP, 1310NM 4 0 0 0 0
IEM-3300-8T= Catalyst IE3300 with 8 GE Copper ports, Expansion Module 8 0 0 0 0
NXK-MEM-16GB= Additional memory of 16GB for Nexus Switches 3 0 0 2 0
C8200L-1N-4T Cisco Catalyst 8200L with 1-NIM slot and 4x1G WAN ports 12 2 0 6 0
NXK-MEM-16GB Additional memory of 16GB for Nexus Switches 2 0 0 0 0
CAB-ASYNC-8= 8 PORT ASYNC CABLE SPARE 5 0 0 0 0
C9200CX-12P-2X2G-E Catalyst 9000 Compact Switch 12-Port PoE+, 240W, Essentials 7 0 0 0 0
C9200CX-8P-2X2G-A Catalyst 9000 Compact Switch 8 port PoE+, 240W, Adv 2 0 0 0 0
C9200CX-8P-2X2G-E Catalyst 9000 Compact Switch 8 port PoE+, 240W, Essentials 3 0 0 0 0
C9200CX-12P-2X2G-A Catalyst 9000 Compact Switch 12 port PoE+, 240W, Adv 3 0 0 0 0
CS-MIC-TABLE-J Cisco Table Microphone with Jack plug 3 0 0 0 0
CAB-HDMI-MUL4K-9M Cisco Multi-head Cable 9 meters (4K, USB-C, HDMI, miniDP) 6 0 0 0 0
CAB-MIC-EXT-J Extension cable for Table Mic (9m/29ft) with Jack plug 4 0 0 0 0
CAB-TA-EU= Europe AC Type A Power Cable 34 0 0 0 0
IE-3400-8T2S-E Catalyst IE3400 with 8 GE Copper and 2 GE SFP, Modular, NE 1 0 0 0 0
IEM-3300-16T= Catalyst IE3300 with 16 GE Copper ports, Expansion Module 1 1 0 0 0
GLC-BX-D= 1000BASE-BX SFP, 1490NM 4 0 0 0 0
CS-DESK-K9 Cisco Webex Desk - First Light (White) 1 0 0 0 0
PWR-IE65W-PC-AC= 65W AC to DC or High DC to DC Power Supply 4 0 0 0 0
Last update: 04.03.2024 21:17
Part number: C1200-24T-4G
Skladem: 2 ks
Catalyst 1200 24-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: ACS-1100-RM-19=
Skladem: 11 ks
Cisco 1100 Series Router Rackmount Wallmount Kit
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
90 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1200-48T-4G
Skladem: 0 ks
Catalyst 1200 48-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: ACS-1100-RM2-19=
Skladem: 0 ks
Cisco 1100 Series Router Rackmount 2 Wallmount Kit
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
20 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1200-24P-4G
Skladem: 0 ks
Catalyst 1200 24-port GE, PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-ANT2524DW-R=
Skladem: 117 ks
2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
220 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
100 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-ACC-CAT6=
Skladem: 8 ks
RJ45 gland for use with Cat 6/6a cabling - 5 pack
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-ANT2524DW-RS=
Skladem: 15 ks
2.4GHz 2 dBi/5GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC, Self ID
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SSD-240G=
Skladem: 3 ks
Cisco pluggable USB3.0 SSD storage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-ANT2535SDW-RS=
Skladem: 0 ks
2.4 GHz 3dBi/5 GHz 5dBi Low Profile Antenna, White, RP-TNC
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
72 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: IE-3300-8T2S-E
Skladem: 13 ks
Catalyst IE3300 with 8 GE Copper and 2 GE SFP, Modular, NE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-ANT2566P4W-RS=
Skladem: 2 ks
2.4GHz/5GHz 6 dBi Dir. Ant., 4-port, RP-TNC, Self ID
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CW9164I-E
Skladem: 38 ks
Catalyst 9164I AP (W6E, tri-band 4x4) w/Reg-E
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-MNT-VERT1=
Skladem: 0 ks
Vertical pole/wall mounting kit for Catalyst APs
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
6 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CW9166I-E
Skladem: 16 ks
Catalyst 9166I AP (W6E, tri-band 4x4, XOR) w/Reg-E
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: AIR-PWRINJ6=
Skladem: 48 ks
Power Injector (802.3at) for Aironet Access Points
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GR12-HW-EU
Skladem: 1 ks
Meraki GO - Dual-band, 802.11ax Wifi 6 2x2:2 MU MIMO
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: ATA191-3PW-K9
Skladem: 3 ks
191 Analog Telephone Adapter for MPP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48PL-4G-A
Skladem: 2 ks
Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 1G, NW Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-16FP-2G-L
Skladem: 3 ks
Catalyst 1000 16port GE, Full POE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: VMW-VSAN-1C-3YR
Skladem: 0 ks
VMware Virtual SAN 7 L1-L3 Support and Subscr - 3 Year
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
12 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-16P-2G-L
Skladem: 9 ks
Catalyst 1000 16port GE, POE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: VMW-VSAN-LIC=
Skladem: 0 ks
VMware Virtual SAN 7
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
12 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-16T-2G-L
Skladem: 6 ks
Catalyst 1000 16port GE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: VMW-VSAN-1C
Skladem: 0 ks
VMware Virtual SAN 7 for 1 processor License
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
12 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-24FP-4G-L
Skladem: 4 ks
Catalyst 1000 24port GE, Full POE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-24P-4G-L
Skladem: 0 ks
Catalyst 1000 24port GE, POE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
45 ks
do 8 týdnů:
14 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-24T-4X-L
Skladem: 23 ks
Catalyst 1000 24 port GE, 4x10G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-48P-4G-L
Skladem: 0 ks
Catalyst 1000 48port GE, POE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
12 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-48P-4X-L
Skladem: 3 ks
Catalyst 1000 48 port GE, POE, 4x10G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-48T-4X-L
Skladem: 23 ks
Catalyst 1000 48port GE, 4x10G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-8FP-2G-L
Skladem: 1 ks
Catalyst 1000 8port GE, Full POE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
12 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
4 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-8P-2G-L
Skladem: 24 ks
Catalyst 1000 8port GE, POE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
5 ks
Part number: C1000-8T-2G-L
Skladem: 0 ks
Catalyst 1000 8 port GE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1111-4P
Skladem: 30 ks
ISR 1100 4 Ports Dual GE WAN Ethernet Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
15 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1111-4PLTEEA
Skladem: 10 ks
ISR 1100 4P Dual GE Ethernet w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1111-8P
Skladem: 44 ks
ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
25 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1111-8PLTEEA
Skladem: 16 ks
ISR 1100 8P Dual GE SFP Router w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1111X-8P
Skladem: 5 ks
ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router w 8G Memory
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1116-4PLTEEA
Skladem: 3 ks
ISR1100 4P DSL Annex B/J Router w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1121-4P
Skladem: 0 ks
ISR 1100 4P Dual GE SFP Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
7 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C8200-1N-4T
Skladem: 3 ks
Cisco Catalyst C8200-1N-4T Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C8300-1N1S-4T2X
Skladem: 0 ks
Cisco Catalyst C8300-1N1S-4T2X Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C8300-1N1S-6T
Skladem: 1 ks
Cisco Catalyst C8300-1N1S-6T Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
1 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9105AXI-E
Skladem: 53 ks
Cisco Catalyst 9105AX Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
50 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9105AXI-EWC-E
Skladem: 5 ks
Cisco Embedded Wireless Controller on C9105AX Access Point
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9115AXE-E
Skladem: 67 ks
Cisco Catalyst 9115AX Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
25 ks
do 4 týdnů:
90 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9115AXI-E
Skladem: 141 ks
Cisco Catalyst 9115AX Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
20 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
75 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9115AXI-EWC-E
Skladem: 7 ks
Cisco Embedded Wireless Controller on C9115AX Access Point
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9120AXE-E
Skladem: 100 ks
C9120AX External 802.11ax 4x4:4 MIMO,IOT,BT5,mGig,USB,RHL
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
50 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
30 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9120AXI-E
Skladem: 72 ks
C9120AX Internal 802.11ax 4x4:4 MIMO,IOT,BT5,mGig,USB,RHL
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
50 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
20 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9124AXI-E
Skladem: 11 ks
Wi-Fi 6 Outdoor AP, Internal Ant, -E Regulatory Domain
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9130AXI-E
Skladem: 30 ks
Cisco Catalyst 9130AX Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-24P-A
Skladem: 9 ks
Catalyst 9200 24-port PoE+, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-24P-E
Skladem: 8 ks
Catalyst 9200 24-port PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-24T-E
Skladem: 5 ks
Catalyst 9200 24-port data only, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
14 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-48P-A
Skladem: 2 ks
Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-48P-E
Skladem: 1 ks
Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-48T-E
Skladem: 4 ks
Catalyst 9200 48-port data only, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
15 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-24P-4G-E
Skladem: 75 ks
Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 1G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
7 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-24P-4X-E
Skladem: 5 ks
Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-24T-4G-E
Skladem: 51 ks
Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 1G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
10 ks
Part number: C9200L-24T-4X-E
Skladem: 20 ks
Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 10G ,Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
12 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48P-4G-E
Skladem: 7 ks
Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 1G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
15 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48P-4X-E
Skladem: 25 ks
Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
31 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
25 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48PL-4G-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 1G, NW Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48PL-4X-E
Skladem: 6 ks
Catalyst 9200L 48-port Partial PoE+, 4 x 10G, NW Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48PXG-4X-E
Skladem: 1 ks
C9200L 48-p 12xmGig, 36x1G, 4x10G PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-48T-4G-E
Skladem: 14 ks
Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 1G, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
10 ks
Part number: C9200L-48T-4X-E
Skladem: 37 ks
Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 10G ,Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
7 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-STACK-KIT=
Skladem: 197 ks
Cisco Catalyst 9200L Stack Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
30 ks
Part number: C9200-NM-4G=
Skladem: 10 ks
Catalyst 9200 4 x 1G Network Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-NM-4X=
Skladem: 22 ks
Catalyst 9200 4 x 10G Network Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200-STACK
Skladem: 402 ks
Catalyst 9200 Stack Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
42 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
46 ks
do 12 týdnů:
60 ks
Part number: C9200-STACK-KIT=
Skladem: 2 ks
Cisco Catalyst 9200 Stack Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
18 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
20 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C926-4P
Skladem: 0 ks
Cisco 926 VDSL2/ADSL2+ over ISDN and 1GE Sec Router
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
8 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-24P-A
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300 24-port PoE+, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-24P-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9300 24-port PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-24S-E
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300 24 GE SFP Ports, modular uplink Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-24T-A
Skladem: 12 ks
Catalyst 9300 24-port data only, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-24T-E
Skladem: 10 ks
Catalyst 9300 24-port data only, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-48P-A
Skladem: 5 ks
Catalyst 9300 48-port PoE+, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-48P-E
Skladem: 7 ks
Catalyst 9300 48-port PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-48T-A
Skladem: 4 ks
Catalyst 9300 48-port data only, Network Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-48T-E
Skladem: 10 ks
Catalyst 9300 48-port data only, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-24P-4G-E
Skladem: 8 ks
Catalyst 9300L 24p PoE, Network Essentials ,4x1G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-24P-4X-E
Skladem: 7 ks
Catalyst 9300L 24p PoE, Network Essentials ,4x10G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-24T-4G-E
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300L 24p data, Network Essentials ,4x1G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-24T-4X-A
Skladem: 0 ks
Catalyst 9300L 24p data, Network Advantage ,4x10G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-48P-4X-E
Skladem: 9 ks
Catalyst 9300L 48p PoE, Network Essentials ,4x10G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-48T-4X-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9300L 48p data, Network Essentials ,4x10G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-STACK
Skladem: 74 ks
Catalyst 9300L Stack Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-STACK-KIT=
Skladem: 39 ks
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-NM-2Y=
Skladem: 10 ks
Catalyst 9300 2 x 25GE Network Module, spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-NM-4G=
Skladem: 3 ks
Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module, spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
12 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300-NM-8X=
Skladem: 49 ks
Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module, spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
30 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-12Y-A
Skladem: 8 ks
Catalyst 9300X 12x25G Fiber Ports, modular uplink Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-NM-8Y=
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300 8 x 10G/25G Network Module SFP+/SFP28
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9800-40-K9
Skladem: 2 ks
Cisco Catalyst 9800-40 Wireless Controller
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9800-AC-750W-R=
Skladem: 3 ks
Cisco Catalyst 9800-40 750W AC Power Supply, Reverse Air
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9800-L-C-K9
Skladem: 3 ks
Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller_Copper Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9800-L-F-K9
Skladem: 3 ks
Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller_Fiber Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9800L-RMNT=
Skladem: 3 ks
Spare C9800 Wireless Controller Rack Mount Tray
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-ACA
Skladem: 7 ks
AC Power Cord (Australia), C13, AS 3112, 2.5m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-ACSA
Skladem: 7 ks
AC Power Cord (South Africa), C13, BS 546, 1.8m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-ACU
Skladem: 18 ks
AC Power Cord (UK), C13, BS 1363, 2.5m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-ADSL-RJ11=
Skladem: 0 ks
ADSL cable straight RJ11
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
4 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-CONSOLE-RJ45=
Skladem: 2 ks
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-CONSOLE-USB=
Skladem: 20 ks
Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-HDMI-MUL4K-9M=
Skladem: 3 ks
Cisco Multi-head Cable 9 meters (4K, USB-C, HDMI, miniDP)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-MIC-EXT-J=
Skladem: 7 ks
Extension cable for Table Mic (9m/29ft) with Jack plug
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-SPWR-150CM=
Skladem: 12 ks
Catalyst Stack Power Cable 150 CM Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-SPWR-30CM=
Skladem: 41 ks
Catalyst Stack Power Cable 30 CM Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
20 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
15 ks
do 12 týdnů:
10 ks
Part number: CAB-TA-IT
Skladem: 2 ks
Italy AC Type A Power Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-TA-NA
Skladem: 3 ks
North America AC Type A Power Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS110-16T-EU
Skladem: 1 ks
CBS110 Unmanaged 16-port GE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS110-8T-D-EU
Skladem: 0 ks
CBS110 Unmanaged 8-port GE, Desktop, Ext PS
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
15 ks
Part number: CBS220-24T-4G-EU
Skladem: 11 ks
CBS220 Smart 24-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS220-48T-4G-EU
Skladem: 1 ks
CBS220 Smart 48-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS220-8T-E-2G-EU
Skladem: 3 ks
CBS220 Smart 8-port GE, Ext PS, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-16T-2G-EU
Skladem: 0 ks
CBS250 Smart 16-port GE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-48P-4G-EU
Skladem: 2 ks
CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-48T-4G-EU
Skladem: 1 ks
CBS250 Smart 48-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-8T-D-EU
Skladem: 2 ks
CBS250 Smart 8-port GE, Desktop, Ext PSU
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
7 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-8T-E-2G-EU
Skladem: 0 ks
CBS250 Smart 8-port GE, Ext PS, 2x1G Combo
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24P-4G-EU
Skladem: 0 ks
CBS350 Managed 24-port GE, PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24T-4G-EU
Skladem: 7 ks
CBS350 Managed 24-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24T-4X-EU
Skladem: 0 ks
CBS350 Managed 24-port GE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24XTS-EU
Skladem: 3 ks
Cisco Business 350-24XTS Managed Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-48P-4X-EU
Skladem: 5 ks
CBS350 Managed 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-8T-E-2G-EU
Skladem: 32 ks
CBS350 Managed 8-port GE, Ext PS, 2x1G Combo
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-7821-K9=
Skladem: 5 ks
Cisco UC Phone 7821
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
15 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-7841-K9=
Skladem: 0 ks
Cisco UC Phone 7841
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
19 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
20 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-8800-A-KEM=
Skladem: 9 ks
8800 Series Audio KEM, 28 Button
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-8811-K9=
Skladem: 28 ks
Cisco IP Phone 8811 Series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-8841-K9=
Skladem: 18 ks
Cisco IP Phone 8841
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-8851-K9=
Skladem: 12 ks
Cisco IP Phone 8851
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-PWR-CUBE-4=
Skladem: 7 ks
IP Phone power transformer for the 8800 phone series
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-DESKPRO-K9
Skladem: 1 ks
Cisco Webex Desk Pro
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-KIT-K9
Skladem: 0 ks
Room Kit with integrated microphone, speakers and Navigator
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-MIC-TABLE-J=
Skladem: 6 ks
Cisco Table Microphone with Jack plug spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: FPR1010-ASA-K9
Skladem: 0 ks
Cisco Firepower 1010 ASA Appliance, Desktop
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: FPR1010-NGFW-K9
Skladem: 0 ks
Cisco Firepower 1010 NGFW Appliance, Desktop
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: FPR1120-NGFW-K9
Skladem: 0 ks
Cisco Firepower 1120 NGFW Appliance, 1U
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
4 ks
Part number: GLC-EX-SMD=
Skladem: 4 ks
1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-FE-100FX=
Skladem: 10 ks
100BASE-FX SFP for FE port
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-GE-100FX=
Skladem: 1 ks
100BASE-FX SFP for GE SFP port on 3750,3560.2970,2960
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-LH-SMD=
Skladem: 95 ks
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
40 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-SX-MMD=
Skladem: 60 ks
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
50 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-TE=
Skladem: 76 ks
1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
92 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
30 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: ISR4331/K9
Skladem: 2 ks
Cisco ISR 4331 (3GE,2NIM,1SM,4G FLASH,4G DRAM,IPB)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: LTE-ANTM-SMA-D=
Skladem: 0 ks
LTE SMA dipole antenna 698-960,1448-1511,1710-2690
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
4 ks
Part number: N9K-C9348GC-FXP
Skladem: 2 ks
Nexus 9300 with 48p 100M/1GT, 4p 10/25G & 2p 40/100G QSFP28
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: NIM-ES2-4=
Skladem: 3 ks
4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PVDM4-32=
Skladem: 2 ks
32-channel DSP module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C1-1100WAC-P=
Skladem: 43 ks
1100W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C1-350WAC-P=
Skladem: 13 ks
350W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
15 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
30 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C1-715WAC-P=
Skladem: 27 ks
715W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
9 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
19 ks
do 12 týdnů:
5 ks
Part number: PWR-C1-715WDC=
Skladem: 0 ks
715W DC Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
7 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C6-125WAC=
Skladem: 4 ks
125W AC Config 6 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C6-1KWAC=
Skladem: 16 ks
1KW AC Config 6 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
5 ks
Part number: PWR-C6-600WAC=
Skladem: 24 ks
600W AC Config 6 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-IE170W-PC-AC=
Skladem: 2 ks
170W AC to DC or High DC to DC Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-AOC10M=
Skladem: 5 ks
100GBASE QSFP Active Optical Cable, 10m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-AOC3M=
Skladem: 4 ks
100GBASE QSFP Active Optical Cable, 3m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-AOC5M=
Skladem: 1 ks
100GBASE QSFP Active Optical Cable, 5m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-CU1M=
Skladem: 0 ks
100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-CU2M=
Skladem: 4 ks
100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 2m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-CU3M=
Skladem: 9 ks
100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-SM-SR=
Skladem: 3 ks
100GBASE CWDM4 Lite QSFP Transceiver, 2km over SMF, 10-60C
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-SR4-S=
Skladem: 2 ks
100GBASE SR4 QSFP Transceiver, MPO, 100m over OM4 MMF
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-40/100-SRBD=
Skladem: 1 ks
100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceiver, LC, 100m OM4 MMF
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
14 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-40G-SR-BD=
Skladem: 0 ks
QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
8 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-H40G-AOC1M=
Skladem: 6 ks
40GBASE Active Optical Cable, 1m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: RCKMNT-19-CMPCT=
Skladem: 0 ks
19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-AOC3M=
Skladem: 9 ks
10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 3M
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-LR=
Skladem: 4 ks
10GBASE-LR SFP Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-LRM=
Skladem: 8 ks
10GBASE-LRM SFP Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-LR-S=
Skladem: 11 ks
10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
58 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
15 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-SR=
Skladem: 26 ks
10GBASE-SR SFP Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
15 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-SR-S=
Skladem: 58 ks
10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
80 ks
do 4 týdnů:
80 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-25G-SR-S=
Skladem: 15 ks
25GBASE-SR SFP Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
20 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-ACU10M=
Skladem: 4 ks
Active Twinax cable assembly, 10m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-ACU7M=
Skladem: 1 ks
Active Twinax cable assembly, 7m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-CU1M=
Skladem: 5 ks
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
10 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-CU2M=
Skladem: 9 ks
10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-CU3M=
Skladem: 0 ks
10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
3 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H10GB-CU5M=
Skladem: 26 ks
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H25G-CU2M=
Skladem: 10 ks
25GBASE-CU SFP28 Cable 2 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H25G-CU3M=
Skladem: 10 ks
25GBASE-CU SFP28 Cable 3 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-H25G-CU5M=
Skladem: 0 ks
25GBASE-CU SFP28 Cable 5 Meter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T1-1M=
Skladem: 19 ks
1M Type 1 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
10 ks
Part number: STACK-T1-3M=
Skladem: 9 ks
3M Type 1 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T1-50CM=
Skladem: 50 ks
50CM Type 1 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
35 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
50 ks
do 12 týdnů:
20 ks
Part number: STACK-T3-1M=
Skladem: 11 ks
1M Type 3 Stacking Cable, spare for C9300L
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T3-50CM
Skladem: 37 ks
50CM Type 3 Stacking Cable for C9300L
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T3-50CM=
Skladem: 6 ks
50CM Type 3 Stacking Cable, spare for C300L
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T4-1M=
Skladem: 10 ks
1M Type 4 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
16 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
25 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T4-3M=
Skladem: 11 ks
3M Type 4 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: STACK-T4-50CM
Skladem: 201 ks
50CM Type 4 Stacking Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
21 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
23 ks
do 12 týdnů:
30 ks
Part number: WS-C2960CX-8TC-L
Skladem: 2 ks
Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-48P-4X-EU
Skladem: 0 ks
CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C5-600WAC=
Skladem: 7 ks
600W AC Config 5 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
15 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24FP-4G-EU
Skladem: 0 ks
CBS350 Managed 24-port GE, Full PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24XS-EU
Skladem: 6 ks
CBS350 Managed 24-port SFP+, 4x10GE Shared
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: N9K-C93180YC-FX3
Skladem: 0 ks
Nexus 9300 48p 1/10/25G, 6p 40/100G, MACsec,SyncE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
6 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-24T-4G-L
Skladem: 0 ks
Catalyst 1000 24port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
28 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
15 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9105AXW-E
Skladem: 3 ks
Cisco Catalyst 9105AX Series-Wallplate
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: WS-C3560CX-12PC-S
Skladem: 2 ks
Cisco Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-24T-4G-EU
Skladem: 11 ks
CBS250 Smart 24-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24FP-4X-EU
Skladem: 11 ks
CBS350 Managed 24-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-24P-4X-EU
Skladem: 3 ks
CBS350 Managed 24-port GE, PoE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: WS-C2960CX-8PC-L
Skladem: 4 ks
Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port PoE, LAN Base
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-48FP-4X-EU
Skladem: 6 ks
CBS350 Managed 48-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9500-24Y4C-A
Skladem: 11 ks
Catalyst 9500 24x1/10/25G and 4-port 40/100G, Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
8 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-48T-4X-EU
Skladem: 12 ks
CBS350 Managed 48-port GE, 4x10G SFP+
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
5 ks
Part number: C9500-48Y4C-E
Skladem: 0 ks
Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port 40/100G, Essential
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-24Y-A
Skladem: 10 ks
Catalyst 9300X 24x25G Fiber Ports, modular uplink Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9500-48Y4C-A
Skladem: 4 ks
Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port 40/100G, Advantage
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-48T-4G-L
Skladem: 19 ks
Catalyst 1000 48port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-C5-1KWAC=
Skladem: 9 ks
1KW AC Config 5 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
15 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
15 ks
do 12 týdnů:
5 ks
Part number: PWR-C5-125WAC=
Skladem: 16 ks
125W AC Config 5 Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
6 ks
do 12 týdnů:
10 ks
Part number: CBS350-8P-E-2G-EU
Skladem: 2 ks
CBS350 Managed 8-port GE, PoE, Ext PS, 2x1G Combo
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-48T-4G-EU
Skladem: 1 ks
CBS350 Managed 48-port GE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-48P-4G-EU
Skladem: 2 ks
CBS350 Managed 48-port GE, PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-16P-2G-EU
Skladem: 0 ks
CBS350 Managed 16-port GE, PoE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
2 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS350-12XS-EU
Skladem: 0 ks
Cisco Business 350-12XS Managed Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-48PP-4G-EU
Skladem: 1 ks
CBS250 Smart 48-port GE, Partial PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-24P-4G-EU
Skladem: 6 ks
CBS250 Smart 24-port GE, PoE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS250-16P-2G-EU
Skladem: 1 ks
CBS250 Smart 16-port GE, PoE, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CBS110-5T-D-EU
Skladem: 8 ks
CBS110 Unmanaged 5-port GE, Desktop, Ext PS
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9K-PWR-650WAC-R=
Skladem: 13 ks
650W AC Config 4 Power Supply front to back cooling
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
3 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-NM-8M=
Skladem: 2 ks
Catalyst 9300 8 x mGig Network Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-24Y-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9300X 24x25G Fiber Ports, modular uplink Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
1 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300X-12Y-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9300X 12x25G Fiber Ports, modular uplink Switch
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9300L-48P-4G-E
Skladem: 7 ks
Catalyst 9300L 48p PoE, Network Essentials ,4x1G Uplink
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200L-24PXG-4X-E
Skladem: 1 ks
C9200L 24-p 8xmGig, 16x1G, 4x10G, PoE+, Network Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-48FP-4X-L
Skladem: 0 ks
Catalyst 1000 48port GE, Full POE, 4x10G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-48FP-4G-L
Skladem: 1 ks
Catalyst 1000 48port GE, Full POE, 4x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C1000-16T-E-2G-L
Skladem: 8 ks
Catalyst 1000 16port GE, Ext PS, 2x1G SFP
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CVR-QSFP-SFP10G=
Skladem: 5 ks
QSFP to SFP10G adapter
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
10 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-100G-AOC1M=
Skladem: 0 ks
100GBASE QSFP Active Optical Cable, 1m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: QSFP-H40G-CU3M=
Skladem: 0 ks
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
3 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10/25G-LR-S=
Skladem: 6 ks
10/25GBASE-LR SFP28 Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
5 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10/25G-CSR-S=
Skladem: 12 ks
Dual Rate 10/25GBASE-CSR SFP Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
4 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: SFP-10G-T-X=
Skladem: 0 ks
10GBASE-T SFP+ transceiver module for Category 6A cables
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
5 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CP-PWR-ADPT-3-EU=
Skladem: 6 ks
IP Phone power adapter for 7800 phone series, Europe
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C8500L-8S4X
Skladem: 0 ks
Cisco Catalyst 8500 Series 4x SFP+ and 8x SFP, 4x10GE, 8x1GE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: HS-WL-980-BUNA-C
Skladem: 6 ks
B&O Cisco 980 Wireless Over-Ear. USB-A Bundle - Black
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-BX-U=
Skladem: 4 ks
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: IEM-3300-8T=
Skladem: 8 ks
Catalyst IE3300 with 8 GE Copper ports, Expansion Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: NXK-MEM-16GB=
Skladem: 3 ks
Additional memory of 16GB for Nexus Switches
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
2 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C8200L-1N-4T
Skladem: 12 ks
Cisco Catalyst 8200L with 1-NIM slot and 4x1G WAN ports
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
2 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
6 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: NXK-MEM-16GB
Skladem: 2 ks
Additional memory of 16GB for Nexus Switches
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-ASYNC-8=
Skladem: 5 ks
8 PORT ASYNC CABLE SPARE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200CX-12P-2X2G-E
Skladem: 7 ks
Catalyst 9000 Compact Switch 12-Port PoE+, 240W, Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200CX-8P-2X2G-A
Skladem: 2 ks
Catalyst 9000 Compact Switch 8 port PoE+, 240W, Adv
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200CX-8P-2X2G-E
Skladem: 3 ks
Catalyst 9000 Compact Switch 8 port PoE+, 240W, Essentials
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: C9200CX-12P-2X2G-A
Skladem: 3 ks
Catalyst 9000 Compact Switch 12 port PoE+, 240W, Adv
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-MIC-TABLE-J
Skladem: 3 ks
Cisco Table Microphone with Jack plug
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-HDMI-MUL4K-9M
Skladem: 6 ks
Cisco Multi-head Cable 9 meters (4K, USB-C, HDMI, miniDP)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-MIC-EXT-J
Skladem: 4 ks
Extension cable for Table Mic (9m/29ft) with Jack plug
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CAB-TA-EU=
Skladem: 34 ks
Europe AC Type A Power Cable
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: IE-3400-8T2S-E
Skladem: 1 ks
Catalyst IE3400 with 8 GE Copper and 2 GE SFP, Modular, NE
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: IEM-3300-16T=
Skladem: 1 ks
Catalyst IE3300 with 16 GE Copper ports, Expansion Module
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
1 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: GLC-BX-D=
Skladem: 4 ks
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: CS-DESK-K9
Skladem: 1 ks
Cisco Webex Desk - First Light (White)
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks
Part number: PWR-IE65W-PC-AC=
Skladem: 4 ks
65W AC to DC or High DC to DC Power Supply
Očekávaný počet kusů v nasledujících týdnech
do 2 týdnů:
0 ks
do 4 týdnů:
0 ks
do 8 týdnů:
0 ks
do 12 týdnů:
0 ks

Nabídka platí do vyprodání zásob a může se v průběhu času měnit. Společnost ALEF Distribution si vyhrazuje právo na změnu
v nabídce produktů bez předchozího upozornění.